| Material Capabilities | Aluminium,Steel,Brass and etc. |
|---|---|
| Surface Traetment | Polished,Deburred,Other |
| Roughness | Ra0.2-Ra3.2 |
| Application | Precision Machining |
| Software Compatibility | CAD/CAM Software |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Εκτύπωση | Σημείωση με λέιζερ |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Εκτύπωση | Σημείωση με λέιζερ |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Επιφάνεια | Ανωδωμένο, σκόνη, σπρέι |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Επιφάνεια | Ανωδωμένο, σκόνη, σπρέι |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Ειδικότητα | Επαγγελματική εκπαίδευση υψηλή ακρίβεια |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Σκληρότητα | HRC58-64, Σύμφωνα με το υλικό |
| Έλεγχος ποιότητας | Έκθεση ελέγχου πλήρους μεγέθους |
| υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
|---|---|
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Ειδικότητα | Επαγγελματική εκπαίδευση υψηλή ακρίβεια |
| Τελείωσε. | χωρίς τρύπα και κοφτερή άκρη |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας | Έκθεση ελέγχου πλήρους μεγέθους |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή, Διαθεσιμότητα |
| υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Έλεγχος ποιότητας | Έκθεση ελέγχου πλήρους μεγέθους |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή, Διαθεσιμότητα |
| Επιφάνεια | Ανωδωμένο, σκόνη, σπρέι |
|---|---|
| Διάμετρος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |