| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Επεξεργασία | Εργαλεία CNC |
| Οργανωτής κατασκευής | Αποδεκτό |
| Δημοφιλές χρώμα | Μαύρο/μπλε/σκοτεινό γκρίζο/πορτοκαλί/κόκκινο κ.λπ. |
| Επεξεργασία | Φρεζάρισμα, Τόρνευση, Μηχανική κατεργασία CNC |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Εκτύπωση | Σημείωση με λέιζερ |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Επιφάνεια | Ανωδωμένο, σκόνη, σπρέι |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Ειδικότητα | Επαγγελματική εκπαίδευση υψηλή ακρίβεια |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Επιφάνεια | Ανωδωμένο, σκόνη, σπρέι |
| Προδιαγραφές | Rohs, SGS |
| Εργασία | Επεξεργασία CNC, Τυποποίηση CNC |
| Υπηρεσία | Ο προσαρμοσμένος cOem, OEM/ODM/Customized/Design, cnc που επεξεργάζεται την υπηρεσία, που σύρει στη |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Υπηρεσία | Ο προσαρμοσμένος cOem, OEM/ODM/Customized/Design, cnc που επεξεργάζεται την υπηρεσία, που σύρει στη |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα,ΜΕΛΑΝΟ,προσαρμοσμένο,Ασημένιο/κόκκινο/μαύρο/χρωματιστό |
| Εφαρμογή | κλπ.Βιομηχανικός εξοπλισμός, Ιατρικές εφαρμογές, Αυτοκινητοβιομηχανία/ Ιατρική/Γεωργική/Τρένο/Βαλβίδ |
| Τελείωσε. | χρώμα ανωτισμός,κατασκευή από νικέλιο,μαύρο ανωτισμό,ζάλωμα θερμής βύθισης |
| Διάμετρος | 20.3mm ή σύμφωνα με το σχέδιο |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Επιθεώρηση | 100% που επιθεωρείται |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Εργαλεία CNC για το δέρμα |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Προσδιορισμός | ISO SGS Rohs |
|---|---|
| Λογότυπο | Λογότυπο συνήθειας διαθέσιμο |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Εργαλεία CNC για το δέρμα |
| Κλειστή λέξη | Τμήματα στροφής CNC |
| Τμήματα στροφής CNC | Άξονες, καρφίτσες, θάμνοι, γρανάζια κλπ. |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Μηχανική Φρέζας |
|---|---|
| Κύριο Prosess | Τόρνευση CNC/Φρεζάρισμα CNC κ.λπ |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ρα3.2 |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
| Αντιμετωπίστε | Επεξεργασία CNC, Στρίψιμο CNC |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ρα3.2 |
| Δημοφιλές χρώμα | Μαύρο/μπλε/σκοτεινό γκρίζο/πορτοκαλί/κόκκινο κ.λπ. |
|---|---|
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Λογισμικό σχεδιασμού | AutoCAD |
| Ακατέργαστη | Ra0.2 ~ Ra3.2 |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |