| Tolerance | ±0.01mm |
|---|---|
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
|---|---|
| Υπηρεσία εξατομικευμένων προϊόντων | ΟΜ ΟΜ |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο, ανά σχέδιο του πελάτη |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Υπηρεσία | OEM/ODM |
|---|---|
| επεξεργασία επιφάνειας | Λάμψη, αποκοπή, άλλα |
| Τελείωσε. | Σαν απαιτήσεις του πελάτη |
| Συμβατότητα λογισμικού | CAD/CAM |
| Συμβατότητα υλικού | Μέταλλο, πλαστικό, ξύλο |
| Μηχανικές ιδιότητες | Όπως απαιτείται |
|---|---|
| Πληρωμή | Τ/Τ |
| Αριθμητικός έλεγχος | ΚΑΤ |
| Υπηρεσία | OEM/ODM |
| Συμβατότητα λογισμικού | CAD/CAM |
| Συμβατότητα υλικού | Μέταλλο, πλαστικό, ξύλο |
|---|---|
| Μεταφορές | Σαν απαίτηση του πελάτη |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/σύνθεση/αλουμίνιο |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία, άλεση, χτύπημα, άλεση |
| επεξεργασία επιφάνειας | Λάμψη, αποκοπή, άλλα |
| Συμβατότητα λογισμικού | CAD/CAM |
|---|---|
| Αριθμητικός έλεγχος | ΚΑΤ |
| Ποιότητα | Πιστοποιημένο ISO |
| Ανίχνευση ελαττωμάτων | Όπως απαιτείται |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία, άλεση, χτύπημα, άλεση |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/σύνθεση/αλουμίνιο |
|---|---|
| Τελείωσε. | Σαν απαιτήσεις του πελάτη |
| Συμβατότητα λογισμικού | CAD/CAM |
| Μηχανικές ιδιότητες | Όπως απαιτείται |
| επεξεργασία επιφάνειας | Λάμψη, αποκοπή, άλλα |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/σύνθεση/αλουμίνιο |
|---|---|
| Ποιότητα | Πιστοποιημένο ISO |
| Μηχανικές ιδιότητες | Όπως απαιτείται |
| επεξεργασία επιφάνειας | Λάμψη, αποκοπή, άλλα |
| Τελείωσε. | Σαν απαιτήσεις του πελάτη |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Επιφάνεια | Ανωδωμένο, σκόνη, σπρέι |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Ειδικότητα | Επαγγελματική εκπαίδευση υψηλή ακρίβεια |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα,ΜΕΛΑΝΟ,προσαρμοσμένο,Ασημένιο/κόκκινο/μαύρο/χρωματιστό |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Αρχείο σχεδίων | 3D/ DWG/ PDF/ STEP/ STP/ Αρχικό δείγμα |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο Forma | PDF/DWG/IGS/STP/ κλπ. |