| Σχέδιο Forma | PDF/DWG/IGS/STP/ κλπ. |
|---|---|
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα,ΜΕΛΑΝΟ,προσαρμοσμένο,Ασημένιο/κόκκινο/μαύρο/χρωματιστό |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδωση, γυαλιστερότητα, επιχρίστωση, επίστρωση σε σκόνη, αμμοκροτήματα, ζωγραφική |
| Επεξεργασία | Στρίψιμο, στροφή CNC, κοπή σύρματος, EDM |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Σκληρότητα | HRC58-64, Σύμφωνα με το υλικό |
| Έλεγχος ποιότητας | Έκθεση ελέγχου πλήρους μεγέθους |
| υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Επιφάνεια | Ανωδωμένο, σκόνη, σπρέι |
|---|---|
| Διάμετρος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Material | Aluminum, Steel, Stainless Steel, Brass, Copper, Titanium, Etc. |
|---|---|
| Color | Any color,BLACK,customized,Silver/red/black/colorful |
| Application | etc.,Industrial Equipment,Medical Applications,Auto /medical/agricultural/train/valve/textile,Medical Equipments |
| Drawing File | 3D/ DWG/ PDF/ STEP/ STP/ Original Sample |
| Dimension | Customized |
| Πληρωμή | Τ/Τ |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/σύνθεση/αλουμίνιο |
| Τελείωσε. | Σαν απαιτήσεις του πελάτη |
| Αριθμητικός έλεγχος | ΚΑΤ |
| Συμβατότητα υλικού | Μέταλλο, πλαστικό, ξύλο |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Σκληρότητα | HRC 40-60 |
| Εφαρμογή | κατεργασία ακρίβειας |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδυνση, επιχρίωση, ζωγραφική κ.λπ. |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ρα 0,8-3.2 |
| Αριθμητικός έλεγχος | ΚΑΤ |
|---|---|
| Μηχανικές ιδιότητες | Όπως απαιτείται |
| Τελείωσε. | Σαν απαιτήσεις του πελάτη |
| Συμβατότητα υλικού | Μέταλλο, πλαστικό, ξύλο |
| Πληρωμή | Τ/Τ |
| Tolerance | ±0.01mm |
|---|---|
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Quality | 100% Inspection |
|---|---|
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Machining Type | CNC Machining |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
|---|---|
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Δημοφιλές χρώμα | Μαύρο/μπλε/σκοτεινό γκρίζο/πορτοκαλί/κόκκινο κ.λπ. |
| Λογισμικό σχεδιασμού | AutoCAD |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |