| Μηχανικές ιδιότητες | Όπως απαιτείται |
|---|---|
| Πληρωμή | Τ/Τ |
| Αριθμητικός έλεγχος | ΚΑΤ |
| Υπηρεσία | OEM/ODM |
| Συμβατότητα λογισμικού | CAD/CAM |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, αεροδιαστημική, ιατρική, ηλεκτρονική, μηχανήματα κλπ. |
|---|---|
| Λογισμικό σχεδιασμού | AutoCAD |
| Εκτύπωση | Σήμανση με λέιζερ |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Διάμετρος | 20.3mm ή σύμφωνα με το σχέδιο |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, εξαγωνικό, προσαρμοσμένο |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Κλειστή λέξη | συστατικά cnc της μηχανής |
| Χρώμα | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο, κόκκινο, μπλε |
| Τόπος καταγωγής | DongGuan, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Συμβατότητα υλικού | Μέταλλο, πλαστικό, ξύλο |
| Αριθμητικός έλεγχος | ΚΑΤ |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία, άλεση, χτύπημα, άλεση |
| Μεταφορές | Σαν απαίτηση του πελάτη |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
|---|---|
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ρα3.2 |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Υπηρεσία | OEM/ODM |
|---|---|
| Τελείωσε. | Σαν απαιτήσεις του πελάτη |
| Αριθμητικός έλεγχος | ΚΑΤ |
| Πληρωμή | Τ/Τ |
| Συμβατότητα λογισμικού | CAD/CAM |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
|---|---|
| Τραχύτητα επιφάνειας | 0,03 |
| Λογισμικό σχεδιασμού | AutoCAD |
| Εκτύπωση | Σήμανση με λέιζερ |
| Δημοφιλές χρώμα | Μαύρο/μπλε/σκούρο γκρι/πορτοκαλί/κόκκινο κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα | ΑΣΣΟΣ |
|---|---|
| Βιομηχανία Εφαρμογών | Αισθητήρας |
| Λέξη κλειδί | Τόρνοι Cnc Μηχανουργικά Μέρη Τόρνος Cnc |
| Μήκος | ανώτατα 5m |
| Όνομα μέρους | Ένθετο πυρήνα |
| Πληρωμή | Τ/Τ |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/σύνθεση/αλουμίνιο |
| Υπηρεσία | OEM/ODM |
| Ποιότητα | Πιστοποιημένο ISO |
| Συμβατότητα υλικού | Μέταλλο, πλαστικό, ξύλο |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο | CNC ακρίβειας cOem κατεργασία |
| Τύπος τουρμπίνης | Υδρο στρόβιλος Pelton |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |