| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| πάχος | 0.5mm-10mm |
| υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Τελείωσε. | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Πάχος | 0.5mm-10mm |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Τελείωσε. | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Ελάχιστο πάχος τοίχων | 0.8mm |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | 0.010.05mm ή προσαρμοσμένος |
| Χρονοδιάγραμμα | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Ελάχιστο μέγεθος λεπτομέρειας | 0.1 mm |
| Στυλ | Παιχνίδι κινούμενων σχεδίων, ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ |
| Διάσταση | 300*100*40 χιλιοστά |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | +/- 0.1mm |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο Logo |
| Ζωή της Μούχλας | 25-50 σφαίρες |
| Διοργάνωση | Υψηλής ποιότητας χυτά |