| Υλικό | μέταλλο |
|---|---|
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Σκόνη | μέσα ή έξω |
| Μέθοδος αποστολής | Εξπρές, αεροπορική, θαλάσσια |
| Μέγεθος | Ως σχέδιο προϊόντος σας |
| Χρονοδιάγραμμα | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας | Ομαλός, μεταλλίνη, στιλπνή |
| Τύπος σχεδίασης | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Ελάχιστο μέγεθος λεπτομέρειας | 0.1 mm |
| Δείγμα | τρισδιάστατος που τυπώνεται |
| Ελάχιστο πάχος τοίχων | 0.8mm |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | 0.010.05mm ή προσαρμοσμένος |
| Χρονοδιάγραμμα | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Ελάχιστο μέγεθος λεπτομέρειας | 0.1 mm |
| Στυλ | Παιχνίδι κινούμενων σχεδίων, ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ |