| Τύπος | ΒΔ, JIS, DIN, ASTM, BS, NF |
|---|---|
| Κόστος μούχλας | Μπορεί να είναι δωρεάν αν η μαζική παραγωγή |
| Υλικό | μέταλλο |
| Μηχανή επεξεργασίας | Μηχανή CNC, μηχανή κοπής λέιζερ |
| Σκόνη | μέσα ή έξω |
| Υπηρεσία | OEM/ODM |
|---|---|
| Τελείωσε. | Σαν απαιτήσεις του πελάτη |
| Αριθμητικός έλεγχος | ΚΑΤ |
| Πληρωμή | Τ/Τ |
| Συμβατότητα λογισμικού | CAD/CAM |
| Σκόνη | μέσα ή έξω |
|---|---|
| Μηχανή επεξεργασίας | Μηχανή CNC, μηχανή κοπής λέιζερ |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.5~16mm |
| Υλικό | μέταλλο |
| Τύπος | μέρη βαθιών σχεδίων |
| Εφαρμογή | Επεξεργασία μετάλλων |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Επεξεργασία | Μηχανή τυποποίησης και κάμψης |
| Υλικό | μέταλλο |
| Τεχνολογία | Δυναμική κάλυψη |
| Τύπος | μέρη βαθιών σχεδίων |
|---|---|
| Υλικό | μέταλλο |
| Χρόνος προετοιμασίας εργαλείων | 10 ημέρες |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.5~16mm |
| Τιμή μονάδων | Παραπομπή: Per See The Drawing |
| Packaging Details | As the requirement of customer |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 1000000PCS/M |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μάρκα | Race |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Εκτύπωση | Σημείωση με λέιζερ |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Σκληρότητα | HRC58-64, Σύμφωνα με το υλικό |
| Έλεγχος ποιότητας | Έκθεση ελέγχου πλήρους μεγέθους |
| υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Έλεγχος ποιότητας | Έκθεση ελέγχου πλήρους μεγέθους |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή, Διαθεσιμότητα |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Υπηρεσία | Ο προσαρμοσμένος cOem, OEM/ODM/Customized/Design, cnc που επεξεργάζεται την υπηρεσία, που σύρει στη |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα,ΜΕΛΑΝΟ,προσαρμοσμένο,Ασημένιο/κόκκινο/μαύρο/χρωματιστό |
| Εφαρμογή | κλπ.Βιομηχανικός εξοπλισμός, Ιατρικές εφαρμογές, Αυτοκινητοβιομηχανία/ Ιατρική/Γεωργική/Τρένο/Βαλβίδ |
| Τελείωσε. | χρώμα ανωτισμός,κατασκευή από νικέλιο,μαύρο ανωτισμό,ζάλωμα θερμής βύθισης |