| Machining Type | CNC Machining |
|---|---|
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Main Prosess | CNC Turning/CNC Milling Etc |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Τμήματα αλεύρισης CNC |
| Υπηρεσία εξατομικευμένων προϊόντων | ΟΜ ΟΜ |
| Σχέδιο | CNC ακρίβειας cOem κατεργασία |
| Κύριο Prosess | Τόρνευση CNC/Φρεζάρισμα CNC κ.λπ |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
|---|---|
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ρα3.2 |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Προσδιορισμός | ISO SGS Rohs |
|---|---|
| Λογότυπο | Λογότυπο συνήθειας διαθέσιμο |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Εργαλεία CNC για το δέρμα |
| Κλειστή λέξη | Τμήματα στροφής CNC |
| Τμήματα στροφής CNC | Άξονες, καρφίτσες, θάμνοι, γρανάζια κλπ. |
| Χρώμα | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο, κόκκινο, μπλε |
|---|---|
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Εργαλεία CNC για το δέρμα |
| ΕΠΙΤΡΟΠΗ | Από τη θάλασσα Express/By Air/By |
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, εξαγωνικό, προσαρμοσμένο |
| Επιθεώρηση | 100% που επιθεωρείται |
| Διάμετρος | 20.3mm ή σύμφωνα με το σχέδιο |
|---|---|
| Λογότυπο | Λογότυπο συνήθειας διαθέσιμο |
| Κλειστή λέξη | συστατικά cnc της μηχανής |
| Επίσκεψη εργοστασίων | Καλωσήρθατε όποτε θέλετε. |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Εργαλεία CNC για το δέρμα |
| Διάμετρος | 20.3mm ή σύμφωνα με το σχέδιο |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Επιθεώρηση | 100% που επιθεωρείται |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Εργαλεία CNC για το δέρμα |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
|---|---|
| Επίσκεψη εργοστασίων | Καλωσήρθατε όποτε θέλετε. |
| Επιθεώρηση | 100% που επιθεωρείται |
| Κλειστή λέξη | συστατικά cnc της μηχανής |
| Χρώμα | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο, κόκκινο, μπλε |
| Αντιμετωπίστε | Επεξεργασία CNC, Στρίψιμο CNC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Τύπος τουρμπίνης | Υδρο στρόβιλος Pelton |
| Προσαρμοσμένη εξυπηρέτηση | OEM ODM |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ρα3.2 |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Μηχανική Φρέζας |
|---|---|
| Κύριο Prosess | Τόρνευση CNC/Φρεζάρισμα CNC κ.λπ |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ρα3.2 |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |