| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
|---|---|
| Ακατέργαστη | Ra0.2 ~ Ra3.2 |
| Δημοφιλές χρώμα | Μαύρο/μπλε/σκοτεινό γκρίζο/πορτοκαλί/κόκκινο κ.λπ. |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Δημοφιλές χρώμα | Μαύρο/μπλε/σκοτεινό γκρίζο/πορτοκαλί/κόκκινο κ.λπ. |
|---|---|
| Λογισμικό σχεδιασμού | AutoCAD |
| Εκτύπωση | Χαρακτηρισμός λέιζερ |
| Ακατέργαστη | Ra0.2 ~ Ra3.2 |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Security Measure | Access Restriction |
|---|---|
| Forbidden Access | Yes |
| HTTP Status | 403 |
| Web Security | High |
| Web Application Firewall | Possible |
| Error Handling | 403 Error |
|---|---|
| Server Configuration | Secure |
| Web Server | openresty |
| Server Response | Forbidden |
| HTTP Status | 403 |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Status Code | 403 |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | As customer requirements |
| Μέγεθος | Τυπικό ή προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Τυπική συσκευασία εξαγωγής ή όπως συζητήθηκε |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χαλκό |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Machining Equipment | Milling Machining |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Custom Service | OEM ODM |
| Tolerance | ±0.01mm |
| Quality | 100% Inspection |
|---|---|
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Machining Type | CNC Machining |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Υλικές δυνατότητες | Αλουμίνιο, χάλυβα, χαλκό κλπ. |
|---|---|
| επεξεργασία επιφάνειας | Λάμψη, αποκοπή, άλλα |
| Μέθοδος επεξεργασίας | 5-άξονας |
| Εφαρμογή | Επεξεργασία ακριβείας |
| Εφαρμόστε | Τμήματα επεξεργασίας CNC OEM |