| Χρώμα | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο, κόκκινο, μπλε |
|---|---|
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Εργαλεία CNC για το δέρμα |
| ΕΠΙΤΡΟΠΗ | Από τη θάλασσα Express/By Air/By |
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, εξαγωνικό, προσαρμοσμένο |
| Επιθεώρηση | 100% που επιθεωρείται |
| Εφαρμογή | Προϊόντα ομορφιάς, αυτοκινήτων, αεροδιαστημικών, ιατρικών, ηλεκτρονικών, ηλεκτρονικών τσιγάρων, |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Κλειστή λέξη | Τμήματα αλεύρισης CNC |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Μηχανική Φρέζας |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Σχέδιο | CNC ακρίβειας cOem κατεργασία |
|---|---|
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο, ανά σχέδιο του πελάτη |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
| Κύριο Prosess | Τόρνευση CNC/Φρεζάρισμα CNC κ.λπ |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
| Αντιμετωπίστε | Επεξεργασία CNC, Στρίψιμο CNC |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ρα3.2 |
| Κλειστή λέξη | Τμήματα αλεύρισης CNC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Προϊόντα ομορφιάς, αυτοκινήτων, αεροδιαστημικών, ιατρικών, ηλεκτρονικών, ηλεκτρονικών τσιγάρων, |
| Κύριο Prosess | Τόρνευση CNC/Φρεζάρισμα CNC κ.λπ |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Μηχανική Φρέζας |
| Υπηρεσία εξατομικευμένων προϊόντων | ΟΜ ΟΜ |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
|---|---|
| Υπηρεσία εξατομικευμένων προϊόντων | ΟΜ ΟΜ |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο, ανά σχέδιο του πελάτη |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
|---|---|
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
| Υπηρεσία εξατομικευμένων προϊόντων | ΟΜ ΟΜ |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Μηχανική Φρέζας |
| Κλειστή λέξη | Τμήματα αλεύρισης CNC |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Εκτύπωση | Σημείωση με λέιζερ |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Επιφάνεια | Ανωδωμένο, σκόνη, σπρέι |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Ειδικότητα | Επαγγελματική εκπαίδευση υψηλή ακρίβεια |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Επιφάνεια | Ανωδωμένο, σκόνη, σπρέι |
| Προδιαγραφές | Rohs, SGS |
| Εργασία | Επεξεργασία CNC, Τυποποίηση CNC |
| Υπηρεσία | Ο προσαρμοσμένος cOem, OEM/ODM/Customized/Design, cnc που επεξεργάζεται την υπηρεσία, που σύρει στη |