| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Δημοφιλές χρώμα | Μαύρο/μπλε/σκοτεινό γκρίζο/πορτοκαλί/κόκκινο κ.λπ. |
| Λογισμικό σχεδιασμού | AutoCAD |
| Δοκιμή και επιθεώρηση | Έκθεση ελέγχου SGS/CITIC |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
| Συμβατότητα υλικού | Μέταλλο, πλαστικό, ξύλο |
|---|---|
| Μεταφορές | Σαν απαίτηση του πελάτη |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/σύνθεση/αλουμίνιο |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία, άλεση, χτύπημα, άλεση |
| επεξεργασία επιφάνειας | Λάμψη, αποκοπή, άλλα |
| επεξεργασία επιφάνειας | Λάμψη, αποκοπή, άλλα |
|---|---|
| Μέθοδος επεξεργασίας | 5-άξονας |
| Τύπος σχεδίασης | STP, STL, IGS, CAD κλπ. |
| Κλειστές λέξεις | 5 άξονας CNC που επεξεργάζεται την υπηρεσία στη μηχανή |
| Υλικές δυνατότητες | Αλουμίνιο, χάλυβα, χαλκό κλπ. |
| Διάμετρος | 20.3mm ή σύμφωνα με το σχέδιο |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, εξαγωνικό, προσαρμοσμένο |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Κλειστή λέξη | συστατικά cnc της μηχανής |
| Χρώμα | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο, κόκκινο, μπλε |
| Χρώμα | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο, κόκκινο, μπλε |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, εξαγωνικό, προσαρμοσμένο |
| Επίσκεψη εργοστασίων | Καλωσήρθατε όποτε θέλετε. |
| Λογότυπο | Λογότυπο συνήθειας διαθέσιμο |
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, εξαγωνικό, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | συστατικά cnc της μηχανής |
| Επίσκεψη εργοστασίων | Καλωσήρθατε όποτε θέλετε. |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Προσδιορισμός | ISO SGS Rohs |
| Επίσκεψη εργοστασίων | Καλωσήρθατε όποτε θέλετε. |
|---|---|
| Προσδιορισμός | ISO SGS Rohs |
| Κλειστή λέξη | Τμήματα στροφής CNC |
| Επιθεώρηση | 100% που επιθεωρείται |
| ΕΠΙΤΡΟΠΗ | Από τη θάλασσα Express/By Air/By |
| Διάμετρος | 20.3mm ή σύμφωνα με το σχέδιο |
|---|---|
| Λογότυπο | Λογότυπο συνήθειας διαθέσιμο |
| Κλειστή λέξη | συστατικά cnc της μηχανής |
| Επίσκεψη εργοστασίων | Καλωσήρθατε όποτε θέλετε. |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Εργαλεία CNC για το δέρμα |
| Διάμετρος | 20.3mm ή σύμφωνα με το σχέδιο |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Επιθεώρηση | 100% που επιθεωρείται |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Εργαλεία CNC για το δέρμα |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Προσδιορισμός | ISO SGS Rohs |
|---|---|
| Λογότυπο | Λογότυπο συνήθειας διαθέσιμο |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Εργαλεία CNC για το δέρμα |
| Κλειστή λέξη | Τμήματα στροφής CNC |
| Τμήματα στροφής CNC | Άξονες, καρφίτσες, θάμνοι, γρανάζια κλπ. |