| Δάχος | Εξαρτάται από τα προϊόντα σας, |
|---|---|
| Επίπεδο δεξιοτήτων | Απαιτεί Επαγγελματίες Ζυθοποιούς |
| Πακέτο | Χαρτοκιβώτιο Ξύλινη περίπτωση… |
| Διαταγή on-line | Υποστηριγμένος |
| Διαδικασία | Επεξεργασία |
| Λειτουργία | Υπηρεσία CNC αλουμινίου |
|---|---|
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Υλικό | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκό, χαλκό, τιτάνιο κλπ. |
| Έλεγχος Ποιότητας | 100% επιθεώρηση κρίσιμης διάστασης |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Λάμψη, Ζωγραφική, Ανωδίαση κ.λπ. |
| Ονομασία | Τμήματα στροφής CNC |
|---|---|
| λειτουργία | Υπηρεσία CNC αλουμινίου |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χαλκό, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλυβα άνθρακα κ.λπ. |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Τελεία επιφάνειας | Λάμψη, Ζωγραφική, Ανωδίαση κ.λπ. |
| Υλικό | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκό, χαλκό, τιτάνιο κλπ. |
|---|---|
| Λειτουργία | Υπηρεσία CNC αλουμινίου |
| Πρότυπο | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Επιφανειακή Επεξεργασία | Λάμψη, Ζωγραφική, Ανωδίαση κ.λπ. |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Όνομα | Τμήματα στροφής CNC |
|---|---|
| Λειτουργία | Υπηρεσία CNC αλουμινίου |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χαλκό, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλυβα άνθρακα κ.λπ. |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Τελεία επιφάνειας | Λάμψη, Ζωγραφική, Ανωδίαση κ.λπ. |
| Υλικό | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκό, χαλκό, τιτάνιο κλπ. |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Μετρική, UNC, UNF, BSW, κλπ. |
| Λειτουργία | Υπηρεσία CNC αλουμινίου |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Ανοχή | 0,01 mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκό, χαλκό, τιτάνιο κλπ. |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Μετρική, UNC, UNF, BSW, κλπ. |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Λειτουργία | Υπηρεσία CNC αλουμινίου |
| Πρότυπο | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Λάμψη, Ζωγραφική, Ανωδίαση κ.λπ. |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκό, χαλκό, τιτάνιο κλπ. |
| Τύπος νήματος | Μετρική, UNC, UNF, BSW, κλπ. |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Πακέτο | Καρτόνι, ξύλινη θήκη, κλπ. |
| Τύπος νήματος | Μετρική, UNC, UNF, BSW, κλπ. |
|---|---|
| Λειτουργία | Υπηρεσία CNC αλουμινίου |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Πρότυπο | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Υλικό | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκό, χαλκό, τιτάνιο κλπ. |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Τελείωσε. | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Ανεκτικότητα | 0.1 mm |
| Πάχος | 1.5mm |