| Τόπος καταγωγής | DongGuan, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Υπηρεσία | OEM/ODM |
| Πληρωμή | Τ/Τ |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/σύνθεση/αλουμίνιο |
| Αριθμητικός έλεγχος | ΚΑΤ |
| Έλεγχος ποιότητας | ISO 9001:2015 |
|---|---|
| Επεξεργασία | Ρίψη κύβων αργιλίου |
| Τύπος υπηρεσίας | Προσαρμοσμένο & OEM |
| Κλειστή λέξη | Μέρη ρίψεων κύβων |
| Ασφάλιση ποιότητας | ISO/TS16949: 2009 |
| Δάχος | 0.5mm-10mm |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Quality | 100% Inspection |
|---|---|
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Machining Type | CNC Machining |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Δάχος | Εξαρτάται από τα προϊόντα σας, |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | 0.05mm~0.10mm |
| Μέγεθος | Ζωγράφοι πελάτη, προσαρμοσμένα, προσαρμοσμένα |
| Τύπος | ΑΙΣΙ & |
| Κόστος | Αποδοτική από πλευράς κόστους |
| Υλικό | μέταλλο |
|---|---|
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Σκόνη | μέσα ή έξω |
| Μέθοδος αποστολής | Εξπρές, αεροπορική, θαλάσσια |
| Μέγεθος | Ως σχέδιο προϊόντος σας |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| Ονομασία | Συγκόλληση μετάλλων φύλλων |
|---|---|
| Υπηρεσίες | Οργανωτής κατασκευής |
| Επεξεργασία | MIG |
| μάρκα | Φυλή |
| Τύπος | ISO14001 |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, αεροδιαστημική, ιατρική, ηλεκτρονική, μηχανήματα κλπ. |
|---|---|
| Λογισμικό σχεδιασμού | AutoCAD |
| Εκτύπωση | Σήμανση με λέιζερ |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Τύπος νήματος | Μετρική, UNC, UNF, BSW, κλπ. |
|---|---|
| Λειτουργία | Υπηρεσία CNC αλουμινίου |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Πρότυπο | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Υλικό | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκό, χαλκό, τιτάνιο κλπ. |