| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Εκτύπωση | Χαρακτηρισμός λέιζερ |
| Δοκιμή και επιθεώρηση | Έκθεση ελέγχου SGS/CITIC |
| Ακατέργαστη | Ra0.2 ~ Ra3.2 |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Δημοφιλές χρώμα | Μαύρο/μπλε/σκοτεινό γκρίζο/πορτοκαλί/κόκκινο κ.λπ. |
|---|---|
| Λογισμικό σχεδιασμού | AutoCAD |
| Εκτύπωση | Χαρακτηρισμός λέιζερ |
| Ακατέργαστη | Ra0.2 ~ Ra3.2 |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Λογισμικό σχεδιασμού | AutoCAD |
|---|---|
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Δημοφιλές χρώμα | Μαύρο/μπλε/σκοτεινό γκρίζο/πορτοκαλί/κόκκινο κ.λπ. |
| Λογισμικό σχεδιασμού | AutoCAD |
| Δοκιμή και επιθεώρηση | Έκθεση ελέγχου SGS/CITIC |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Επεξεργασία | Εργαλεία CNC |
| Οργανωτής κατασκευής | Αποδεκτό |
| Δημοφιλές χρώμα | Μαύρο/μπλε/σκοτεινό γκρίζο/πορτοκαλί/κόκκινο κ.λπ. |
| Επεξεργασία | Φρεζάρισμα, Τόρνευση, Μηχανική κατεργασία CNC |
| Βιομηχανία Εφαρμογών | Αισθητήρας |
|---|---|
| Εφαρμογές | Αυτοκινητοβιομηχανία, αεροδιαστημική, ιατρική, ηλεκτρονική |
| Μήκος | ανώτατα 5m |
| Πάχος | Προσαρμοσμένο |
| Μηχανές | CNC Μηχανές Μηχανικής |
| Υλικό προϊόντος | ατσάλι |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο | COem & υποστήριξη ODM |
| Σχήμα | Στρογγυλό τμήμα |
| Λέξη κλειδί | Τόρνοι Cnc Μηχανουργικά Μέρη Τόρνος Cnc |
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός ψεκασμού υλικού |
| Μηχανές | CNC Μηχανές Μηχανικής |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο | COem & υποστήριξη ODM |
| Βιομηχανία Εφαρμογών | Αισθητήρας |
| Σχήμα | Στρογγυλό τμήμα |
| Σκληρότητα | HRC58-64, Σύμφωνα με το υλικό |
| Σχήμα | Στρογγυλό τμήμα |
|---|---|
| Μήκος | ανώτατα 5m |
| Βιομηχανία Εφαρμογών | Αισθητήρας |
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός ψεκασμού υλικού |
| Μηχανές | CNC Μηχανές Μηχανικής |
| Εμπορικό σήμα | ΑΣΣΟΣ |
|---|---|
| Βιομηχανία Εφαρμογών | Αισθητήρας |
| Λέξη κλειδί | Τόρνοι Cnc Μηχανουργικά Μέρη Τόρνος Cnc |
| Μήκος | ανώτατα 5m |
| Όνομα μέρους | Ένθετο πυρήνα |