| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/σύνθεση/αλουμίνιο |
|---|---|
| Ποιότητα | Πιστοποιημένο ISO |
| Μηχανικές ιδιότητες | Όπως απαιτείται |
| επεξεργασία επιφάνειας | Λάμψη, αποκοπή, άλλα |
| Τελείωσε. | Σαν απαιτήσεις του πελάτη |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Επιφάνεια | Ανωδωμένο, σκόνη, σπρέι |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Ειδικότητα | Επαγγελματική εκπαίδευση υψηλή ακρίβεια |
| Υπηρεσία | Ο προσαρμοσμένος cOem, OEM/ODM/Customized/Design, cnc που επεξεργάζεται την υπηρεσία, που σύρει στη |
|---|---|
| Τελείωσε. | χρώμα ανωτισμός,κατασκευή από νικέλιο,μαύρο ανωτισμό,ζάλωμα θερμής βύθισης |
| Εφαρμογή | κλπ.Βιομηχανικός εξοπλισμός, Ιατρικές εφαρμογές, Αυτοκινητοβιομηχανία/ Ιατρική/Γεωργική/Τρένο/Βαλβίδ |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα,ΜΕΛΑΝΟ,προσαρμοσμένο,Ασημένιο/κόκκινο/μαύρο/χρωματιστό |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα,ΜΕΛΑΝΟ,προσαρμοσμένο,Ασημένιο/κόκκινο/μαύρο/χρωματιστό |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Αρχείο σχεδίων | 3D/ DWG/ PDF/ STEP/ STP/ Αρχικό δείγμα |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο Forma | PDF/DWG/IGS/STP/ κλπ. |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Έλεγχος ποιότητας | Έκθεση ελέγχου πλήρους μεγέθους |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή, Διαθεσιμότητα |
| Τύπος τουρμπίνης | Υδρο στρόβιλος Pelton |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Αντιμετωπίστε | Επεξεργασία CNC, Στρίψιμο CNC |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο, ανά σχέδιο του πελάτη |
| Tolerance | ±0.01mm |
|---|---|
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Επιφάνεια | Ανωδωμένο, σκόνη, σπρέι |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Σκληρότητα | HRC58-64, Σύμφωνα με το υλικό |
| Έλεγχος ποιότητας | Έκθεση ελέγχου πλήρους μεγέθους |
| υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
|---|---|
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Ειδικότητα | Επαγγελματική εκπαίδευση υψηλή ακρίβεια |
| Τελείωσε. | χωρίς τρύπα και κοφτερή άκρη |