| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
|---|---|
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| Προσδιορισμός | ISO SGS Rohs |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Τμήματα στροφής CNC |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Εργαλεία CNC για το δέρμα |
| Επιθεώρηση | 100% που επιθεωρείται |
| Λογότυπο | Λογότυπο συνήθειας διαθέσιμο |
| Χρώμα | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο, κόκκινο, μπλε |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, εξαγωνικό, προσαρμοσμένο |
| Επίσκεψη εργοστασίων | Καλωσήρθατε όποτε θέλετε. |
| Λογότυπο | Λογότυπο συνήθειας διαθέσιμο |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
|---|---|
| Υπηρεσία εξατομικευμένων προϊόντων | ΟΜ ΟΜ |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο, ανά σχέδιο του πελάτη |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο | CNC ακρίβειας cOem κατεργασία |
| Τύπος τουρμπίνης | Υδρο στρόβιλος Pelton |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Μηχανική Φρέζας |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Τμήματα αλεύρισης CNC |
| Κύριο Prosess | Τόρνευση CNC/Φρεζάρισμα CNC κ.λπ |
| Αντιμετωπίστε | Επεξεργασία με CNC, Στρίψιμο με CNC |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Υλικό | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκό, χαλκό, τιτάνιο κλπ. |
|---|---|
| Λειτουργία | Υπηρεσία CNC αλουμινίου |
| Πρότυπο | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Επιφανειακή Επεξεργασία | Λάμψη, Ζωγραφική, Ανωδίαση κ.λπ. |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Υλικό | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκό, χαλκό, τιτάνιο κλπ. |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Μετρική, UNC, UNF, BSW, κλπ. |
| Λειτουργία | Υπηρεσία CNC αλουμινίου |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Ανοχή | 0,01 mm |
| Επίσκεψη εργοστασίων | Καλωσήρθατε όποτε θέλετε. |
|---|---|
| Προσδιορισμός | ISO SGS Rohs |
| Κλειστή λέξη | Τμήματα στροφής CNC |
| Επιθεώρηση | 100% που επιθεωρείται |
| ΕΠΙΤΡΟΠΗ | Από τη θάλασσα Express/By Air/By |
| Διάμετρος | 20.3mm ή σύμφωνα με το σχέδιο |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, εξαγωνικό, προσαρμοσμένο |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Κλειστή λέξη | συστατικά cnc της μηχανής |
| Χρώμα | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο, κόκκινο, μπλε |