| Τόπος καταγωγής | DongGuan, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Υπηρεσία | OEM/ODM |
| Πληρωμή | Τ/Τ |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/σύνθεση/αλουμίνιο |
| Αριθμητικός έλεγχος | ΚΑΤ |
| Πληρωμή | Τ/Τ |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/σύνθεση/αλουμίνιο |
| Τελείωσε. | Σαν απαιτήσεις του πελάτη |
| Αριθμητικός έλεγχος | ΚΑΤ |
| Συμβατότητα υλικού | Μέταλλο, πλαστικό, ξύλο |
| Machining Equipment | Milling Machining |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Custom Service | OEM ODM |
| Tolerance | ±0.01mm |
| Main Prosess | CNC Turning/CNC Milling Etc |
|---|---|
| Machining Equipment | Milling Machining |
| Custom Service | OEM ODM |
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
|---|---|
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
| Υπηρεσία εξατομικευμένων προϊόντων | ΟΜ ΟΜ |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Μηχανική Φρέζας |
| Κλειστή λέξη | Τμήματα αλεύρισης CNC |
| Κλειστή λέξη | Τμήματα αλεύρισης CNC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Προϊόντα ομορφιάς, αυτοκινήτων, αεροδιαστημικών, ιατρικών, ηλεκτρονικών, ηλεκτρονικών τσιγάρων, |
| Κύριο Prosess | Τόρνευση CNC/Φρεζάρισμα CNC κ.λπ |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Μηχανική Φρέζας |
| Υπηρεσία εξατομικευμένων προϊόντων | ΟΜ ΟΜ |
| Κλειστή λέξη | Τμήματα αλεύρισης CNC |
|---|---|
| Υπηρεσία εξατομικευμένων προϊόντων | ΟΜ ΟΜ |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Μηχανική Φρέζας |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Αντιμετωπίστε | Επεξεργασία με CNC, Στρίψιμο με CNC |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
|---|---|
| Υπηρεσία εξατομικευμένων προϊόντων | ΟΜ ΟΜ |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο, ανά σχέδιο του πελάτη |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Μέγεθος | Τυπικό ή προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Τυπική συσκευασία εξαγωγής ή όπως συζητήθηκε |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χαλκό |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Μηχανή επεξεργασίας | Μηχανή CNC, μηχανή κοπής λέιζερ |
|---|---|
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Σκόνη | μέσα ή έξω |
| Υλικό | μέταλλο |
| Επιφάνεια | Λιγάκι, χωρίς σπασμούς και γρατζουνιές |