| Μέγεθος | Ως σχέδιο προϊόντος σας |
|---|---|
| Τύπος | ΒΔ, JIS, DIN, ASTM, BS, NF |
| Μηχανή επεξεργασίας | Μηχανή CNC, μηχανή κοπής λέιζερ |
| Κόστος μούχλας | Μπορεί να είναι δωρεάν αν η μαζική παραγωγή |
| Τιμή μονάδων | Παραπομπή: Per See The Drawing |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| Τύπος | ISO14001 |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Μέγεθος | Τάγμα |
| βάρος | Ελαφρύ |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
|---|---|
| Επίσκεψη εργοστασίων | Καλωσήρθατε όποτε θέλετε. |
| Κλειστή λέξη | συστατικά cnc της μηχανής |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Εργαλεία CNC για το δέρμα |
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, εξαγωνικό, προσαρμοσμένο |
| Διάμετρος | 20.3mm ή σύμφωνα με το σχέδιο |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, εξαγωνικό, προσαρμοσμένο |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Κλειστή λέξη | συστατικά cnc της μηχανής |
| Χρώμα | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο, κόκκινο, μπλε |
| Διάμετρος | 20.3mm ή σύμφωνα με το σχέδιο |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Επιθεώρηση | 100% που επιθεωρείται |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Εργαλεία CNC για το δέρμα |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
|---|---|
| Επίσκεψη εργοστασίων | Καλωσήρθατε όποτε θέλετε. |
| Επιθεώρηση | 100% που επιθεωρείται |
| Κλειστή λέξη | συστατικά cnc της μηχανής |
| Χρώμα | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο, κόκκινο, μπλε |
| Προσδιορισμός | ISO SGS Rohs |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Τμήματα στροφής CNC |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Εργαλεία CNC για το δέρμα |
| Επιθεώρηση | 100% που επιθεωρείται |
| Λογότυπο | Λογότυπο συνήθειας διαθέσιμο |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
|---|---|
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ρα3.2 |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |