| HTTP Status | 403 |
|---|---|
| Forbidden Access | Yes |
| Error Handling | 403 Error |
| Access Control | Restricted |
| Server Response | Forbidden |
| Product Name | 403 Forbidden |
|---|---|
| Status Code | 403 |
| Server | openresty |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Packaging Details | As customer requirements |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | As customer requirements |
| Access Control | Restricted |
|---|---|
| Security Measure | Access Restriction |
| Access Denied | Yes |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server Response | Forbidden |
| Επιχρισμός | Σμάλτο ή πορσελάνη, κ.λπ. |
|---|---|
| Μέγεθος | Ως σχέδιο προϊόντος σας |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.5~16mm |
| Υλικό | μέταλλο |
| Μέθοδος αποστολής | Εξπρές, αεροπορική, θαλάσσια |
| Σκόνη | μέσα ή έξω |
|---|---|
| Μηχανή επεξεργασίας | Μηχανή CNC, μηχανή κοπής λέιζερ |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.5~16mm |
| Υλικό | μέταλλο |
| Τύπος | μέρη βαθιών σχεδίων |
| Χρώμα | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο, κόκκινο, μπλε |
|---|---|
| Ναυτιλία | Με ταχυδρομική/αεροπορική/θαλάσσια μεταφορά |
| Αναγνωρισμός | ISO SGS Rohs |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Τμήματα στροφής CNC | Άξονες, καρφίτσες, θάμνοι, γρανάζια κλπ. |
| Τελεία επιφάνειας | Ομαλός, μεταλλίνη, στιλπνή |
|---|---|
| Διαρθρώσεις υποστήριξης | Αυτόματος ή χειρωνακτικός |
| Εργαλεία CNC | Όχι κατεργασία CNC |
| Διάσταση | 290*140*60mm |
| Ανεκτικότητα | 0.010.05mm ή προσαρμοσμένος |
| Υλικό | μέταλλο |
|---|---|
| Τύπος | μέρη βαθιών σχεδίων |
| Χρόνος προετοιμασίας εργαλείων | 10 ημέρες |
| Επιχρισμός | Σμάλτο ή πορσελάνη, κ.λπ. |
| Μηχανή επεξεργασίας | Μηχανή CNC, μηχανή κοπής λέιζερ |
| Ελάχιστο πάχος τοίχων | 0.8mm |
|---|---|
| Στυλ | Παιχνίδι κινούμενων σχεδίων, ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ |
| Διάσταση | 290*140*60mm |
| Χρονοδιάγραμμα | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Ανεκτικότητα | 0.010.05mm ή προσαρμοσμένος |