| Κόστος μούχλας | Μπορεί να είναι δωρεάν αν η μαζική παραγωγή |
|---|---|
| Τιμή μονάδων | Παραπομπή: Per See The Drawing |
| Χρόνος προετοιμασίας εργαλείων | 10 ημέρες |
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Επιφάνεια | Λιγάκι, χωρίς σπασμούς και γρατζουνιές |
| Υλικό | μέταλλο |
|---|---|
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Σκόνη | μέσα ή έξω |
| Μέθοδος αποστολής | Εξπρές, αεροπορική, θαλάσσια |
| Μέγεθος | Ως σχέδιο προϊόντος σας |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμος |
| Ανοχή | 0,1 mm |
| Φινίρισμα | επικάλυψη σε σκόνη |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Χρονοδιάγραμμα | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας | Ομαλός, μεταλλίνη, στιλπνή |
| Τύπος σχεδίασης | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Ελάχιστο μέγεθος λεπτομέρειας | 0.1 mm |
| Δείγμα | τρισδιάστατος που τυπώνεται |
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
|---|---|
| Επιφάνεια | Λιγάκι, χωρίς σπασμούς και γρατζουνιές |
| Τύπος | μέρη βαθιών σχεδίων |
| Μέγεθος | Ως σχέδιο προϊόντος σας |
| Χρόνος προετοιμασίας εργαλείων | 10 ημέρες |
| Ελάχιστο μέγεθος λεπτομέρειας | 0.1 mm |
|---|---|
| Τεχνολογία Τύπου | FDM, SLA, SLS |
| Χρονοδιάγραμμα | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Δείγμα | τρισδιάστατος που τυπώνεται |
| Υλικό | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, κλπ. |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
|---|---|
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| Τύπος | ISO14001 |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Μέγεθος | Τάγμα |
| βάρος | Ελαφρύ |