| επεξεργασία επιφάνειας | Λάμψη, αποκοπή, άλλα |
|---|---|
| Αριθμητικός έλεγχος | ΚΑΤ |
| Μεταφορές | Σαν απαίτηση του πελάτη |
| Τόπος καταγωγής | DongGuan, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Πληρωμή | Τ/Τ |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
|---|---|
| Custom Service | OEM ODM |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Quality | 100% Inspection |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
|---|---|
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
| Υπηρεσία εξατομικευμένων προϊόντων | ΟΜ ΟΜ |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Μηχανική Φρέζας |
| Κλειστή λέξη | Τμήματα αλεύρισης CNC |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
|---|---|
| Υπηρεσία εξατομικευμένων προϊόντων | ΟΜ ΟΜ |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο, ανά σχέδιο του πελάτη |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Κλειστή λέξη | Τμήματα αλεύρισης CNC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Προϊόντα ομορφιάς, αυτοκινήτων, αεροδιαστημικών, ιατρικών, ηλεκτρονικών, ηλεκτρονικών τσιγάρων, |
| Κύριο Prosess | Τόρνευση CNC/Φρεζάρισμα CNC κ.λπ |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Μηχανική Φρέζας |
| Υπηρεσία εξατομικευμένων προϊόντων | ΟΜ ΟΜ |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Τμήματα αλεύρισης CNC |
| Υπηρεσία εξατομικευμένων προϊόντων | ΟΜ ΟΜ |
| Σχέδιο | CNC ακρίβειας cOem κατεργασία |
| Κύριο Prosess | Τόρνευση CNC/Φρεζάρισμα CNC κ.λπ |
| Error Message | Forbidden |
|---|---|
| Web Application Firewall | Possible |
| Access Denied | Yes |
| Error Response | 403 Forbidden |
| Server Response | Forbidden |
| Κλειστή λέξη | Τμήματα αλεύρισης CNC |
|---|---|
| Υπηρεσία εξατομικευμένων προϊόντων | ΟΜ ΟΜ |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Μηχανική Φρέζας |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Αντιμετωπίστε | Επεξεργασία με CNC, Στρίψιμο με CNC |
| Σχέδιο | CNC ακρίβειας cOem κατεργασία |
|---|---|
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Μηχανική Φρέζας |
| Υπηρεσία εξατομικευμένων προϊόντων | ΟΜ ΟΜ |
| Εφαρμογή | Προϊόντα ομορφιάς, αυτοκινήτων, αεροδιαστημικών, ιατρικών, ηλεκτρονικών, ηλεκτρονικών τσιγάρων, |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Μηχανή επεξεργασίας | Μηχανή CNC, μηχανή κοπής λέιζερ |
|---|---|
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Σκόνη | μέσα ή έξω |
| Υλικό | μέταλλο |
| Επιφάνεια | Λιγάκι, χωρίς σπασμούς και γρατζουνιές |