| OEM & ODM | Ο μηχανικός μας μπορεί να ελέγξει και να συζητήσει το σχέδιο σας, μεγάλη βοήθεια! |
|---|---|
| Δάχος | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, επίπεδο ή προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χαλκό |
| Χρώμα | Ασημένιο, μαύρο, μπλε, χρώμα ξύλου, χρώμα επίστρωσης σκόνης RAL, και ούτω καθεξής |
| Επεξεργασία | Ρίψη κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μικροεπεξεργασία | Ναι, είναι. |
| Οργανωτής κατασκευής | Διαθέσιμο |
| Διαδικασία | κύβος Casting+machining αργιλίου |
| Εφαρμόζεται | Βιομηχανικός εξοπλισμός |
| Ελάχιστο μέγεθος λεπτομέρειας | 0.1 mm |
|---|---|
| Υλικό | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, κλπ. |
| Τελεία επιφάνειας | Ομαλός, μεταλλίνη, στιλπνή |
| Τύπος σχεδίασης | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Ανεκτικότητα | 0.010.05mm ή προσαρμοσμένος |
| Παράδοση | Παράδοση σε όλο τον κόσμο |
|---|---|
| Διάσταση | 300*100*40 χιλιοστά |
| Διοργάνωση | Υψηλής ποιότητας χυτά |
| Υλικό φορμών | Σιλικόνη |
| Ακριβότητα | +/- 0,05 mm |
| Ανεκτικότητα | +/- 0.1mm |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο Logo |
| Υλικό φορμών | Σιλικόνη |
| Ακριβότητα | +/- 0,05 mm |
| Διοργάνωση | Υψηλής ποιότητας χυτά |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
|---|---|
| Χρώμα | Ασημένιο, μαύρο, μπλε, χρώμα ξύλου, χρώμα επίστρωσης σκόνης RAL, και ούτω καθεξής |
| Χρήση | Βιομηχανική |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Τυπικό ή προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Μέγεθος | Ως σχέδιο προϊόντος σας |
|---|---|
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.5~16mm |
| Μηχανή επεξεργασίας | Μηχανή CNC, μηχανή κοπής λέιζερ |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |