| Ονομασία | Τμήματα στροφής CNC |
|---|---|
| λειτουργία | Υπηρεσία CNC αλουμινίου |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χαλκό, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλυβα άνθρακα κ.λπ. |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Τελεία επιφάνειας | Λάμψη, Ζωγραφική, Ανωδίαση κ.λπ. |
| Χρώμα | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο, κόκκινο, μπλε |
|---|---|
| Ναυτιλία | Με ταχυδρομική/αεροπορική/θαλάσσια μεταφορά |
| Αναγνωρισμός | ISO SGS Rohs |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Τμήματα στροφής CNC | Άξονες, καρφίτσες, θάμνοι, γρανάζια κλπ. |
| Τόπος καταγωγής | DongGuan, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Συμβατότητα υλικού | Μέταλλο, πλαστικό, ξύλο |
| Αριθμητικός έλεγχος | ΚΑΤ |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία, άλεση, χτύπημα, άλεση |
| Μεταφορές | Σαν απαίτηση του πελάτη |
| Τελεία επιφάνειας | Ομαλός, μεταλλίνη, στιλπνή |
|---|---|
| Διαρθρώσεις υποστήριξης | Αυτόματος ή χειρωνακτικός |
| Εργαλεία CNC | Όχι κατεργασία CNC |
| Διάσταση | 290*140*60mm |
| Ανεκτικότητα | 0.010.05mm ή προσαρμοσμένος |
| Ελάχιστο πάχος τοίχων | 0.8mm |
|---|---|
| Στυλ | Παιχνίδι κινούμενων σχεδίων, ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ |
| Διάσταση | 290*140*60mm |
| Χρονοδιάγραμμα | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Ανεκτικότητα | 0.010.05mm ή προσαρμοσμένος |
| Στυλ | Παιχνίδι κινούμενων σχεδίων, ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ |
|---|---|
| Τύπος σχεδίασης | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Τύπος κατασκευής | τρισδιάστατη εκτύπωση |
| Τεχνολογία Τύπου | FDM, SLA, SLS |
| Εργαλεία CNC | Όχι κατεργασία CNC |
| Υλικό | μέταλλο |
|---|---|
| Τύπος | μέρη βαθιών σχεδίων |
| Χρόνος προετοιμασίας εργαλείων | 10 ημέρες |
| Επιχρισμός | Σμάλτο ή πορσελάνη, κ.λπ. |
| Μηχανή επεξεργασίας | Μηχανή CNC, μηχανή κοπής λέιζερ |
| Μέθοδος αποστολής | Εξπρές, αεροπορική, θαλάσσια |
|---|---|
| Υλικό | μέταλλο |
| Σκόνη | μέσα ή έξω |
| Μηχανή επεξεργασίας | Μηχανή CNC, μηχανή κοπής λέιζερ |
| Κόστος μούχλας | Μπορεί να είναι δωρεάν αν η μαζική παραγωγή |
| Στυλ | Παιχνίδι κινούμενων σχεδίων, ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Εργαλεία CNC | Όχι κατεργασία CNC |
| Διαρθρώσεις υποστήριξης | Αυτόματος ή χειρωνακτικός |
| Υλικό | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, κλπ. |
| Τύπος | ΒΔ, JIS, DIN, ASTM, BS, NF |
|---|---|
| Κόστος μούχλας | Μπορεί να είναι δωρεάν αν η μαζική παραγωγή |
| Υλικό | μέταλλο |
| Μηχανή επεξεργασίας | Μηχανή CNC, μηχανή κοπής λέιζερ |
| Σκόνη | μέσα ή έξω |