| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Τελείωσε. | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Ανεκτικότητα | +/- 0,005 χλστ |
|---|---|
| Εφαρμογή | κατεργασία ακρίβειας |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, μπλε, κ.λπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδυνση, επιχρίωση, ζωγραφική κ.λπ. |
| Παράδοση | Παράδοση σε όλο τον κόσμο |
|---|---|
| Διάσταση | 300*100*40 χιλιοστά |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Άρθρο | Γρήγορο πρωτότυπο κενών ρίψεων |
| Υλικό φορμών | Σιλικόνη |
| Διάσταση | 300*100*40 χιλιοστά |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | +/- 0.1mm |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο Logo |
| Ζωή της Μούχλας | 25-50 σφαίρες |
| Διοργάνωση | Υψηλής ποιότητας χυτά |
| Τύπος κατασκευής | Σιδηροπλαστική σιλικόνης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Λάμψη, βαφή, επικάλυψη, μεταξένια οθόνη |
| Άρθρο | Γρήγορο πρωτότυπο κενών ρίψεων |
| Μέγιστο μέγεθος καλουπιού | 450 × 470 × 400 χιλιοστά |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο Logo |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδυνση, επιχρίωση, ζωγραφική κ.λπ. |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, μπλε, κ.λπ. |
| Εφαρμογή | κατεργασία ακρίβειας |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | Προσαρμοσμένο |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Μεταλλικά, πλαστικά |
| Συσκευή | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ρα 0,8-3.2 |
| Διοργάνωση | Υψηλής ποιότητας χυτά |
|---|---|
| Τύπος κατασκευής | Σιδηροπλαστική σιλικόνης |
| Παράδοση | Παράδοση σε όλο τον κόσμο |
| Υλικό φορμών | Σιλικόνη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Λάμψη, βαφή, επικάλυψη, μεταξένια οθόνη |
| Ελάχιστο πάχος τοίχων | 0.8mm |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | 0.010.05mm ή προσαρμοσμένος |
| Χρονοδιάγραμμα | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Ελάχιστο μέγεθος λεπτομέρειας | 0.1 mm |
| Στυλ | Παιχνίδι κινούμενων σχεδίων, ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ |
| Εφαρμογή | Επεξεργασία μετάλλων |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Επεξεργασία | Μηχανή τυποποίησης και κάμψης |
| Υλικό | μέταλλο |
| Τεχνολογία | Δυναμική κάλυψη |