| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
|---|---|
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| Τύπος | ISO14001 |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Μέγεθος | Τάγμα |
| βάρος | Ελαφρύ |
| Ελάχιστο μέγεθος λεπτομέρειας | 0.1 mm |
|---|---|
| Τεχνολογία Τύπου | FDM, SLA, SLS |
| Χρονοδιάγραμμα | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Δείγμα | τρισδιάστατος που τυπώνεται |
| Υλικό | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, κλπ. |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
| Τύπος | ISO14001 |
| Μέγεθος | παραδοσιακό |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |