| Επεξεργασία | Επεξεργασία, άλεση, χτύπημα, άλεση |
|---|---|
| Μεταφορές | Σαν απαίτηση του πελάτη |
| Τελείωσε. | Σαν απαιτήσεις του πελάτη |
| Τόπος καταγωγής | DongGuan, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Συμβατότητα υλικού | Μέταλλο, πλαστικό, ξύλο |
| Τόπος καταγωγής | DongGuan, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Υπηρεσία | OEM/ODM |
| Πληρωμή | Τ/Τ |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/σύνθεση/αλουμίνιο |
| Αριθμητικός έλεγχος | ΚΑΤ |
| Πληρωμή | Τ/Τ |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/σύνθεση/αλουμίνιο |
| Υπηρεσία | OEM/ODM |
| Ποιότητα | Πιστοποιημένο ISO |
| Συμβατότητα υλικού | Μέταλλο, πλαστικό, ξύλο |
| Τελεία επιφάνειας | Ομαλός, μεταλλίνη, στιλπνή |
|---|---|
| Διαρθρώσεις υποστήριξης | Αυτόματος ή χειρωνακτικός |
| Εργαλεία CNC | Όχι κατεργασία CNC |
| Διάσταση | 290*140*60mm |
| Ανεκτικότητα | 0.010.05mm ή προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ρα 0,8-3.2 |
|---|---|
| Εφαρμογή | κατεργασία ακρίβειας |
| Σκληρότητα | HRC 40-60 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδυνση, επιχρίωση, ζωγραφική κ.λπ. |
| Τελεία επιφάνειας | Γυάλισμα, Αμμοβολή, Βούρτσισμα |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| Τύπος | ISO14001 |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Μέγεθος | Τάγμα |
| βάρος | Ελαφρύ |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| πάχος | 0.5mm-10mm |
| Στυλ | Παιχνίδι κινούμενων σχεδίων, ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ |
|---|---|
| Τύπος σχεδίασης | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Τύπος κατασκευής | τρισδιάστατη εκτύπωση |
| Τεχνολογία Τύπου | FDM, SLA, SLS |
| Εργαλεία CNC | Όχι κατεργασία CNC |
| Υλικό | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, κλπ. |
|---|---|
| Ελάχιστο μέγεθος λεπτομέρειας | 0.1 mm |
| Τελεία επιφάνειας | Ομαλός, μεταλλίνη, στιλπνή |
| Εργαλεία CNC | Όχι κατεργασία CNC |
| Τύπος κατασκευής | τρισδιάστατη εκτύπωση |