| Υλικό | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκό, χαλκό, τιτάνιο κλπ. |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Μετρική, UNC, UNF, BSW, κλπ. |
| Λειτουργία | Υπηρεσία CNC αλουμινίου |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Ανοχή | 0,01 mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκό, χαλκό, τιτάνιο κλπ. |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Μετρική, UNC, UNF, BSW, κλπ. |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Λειτουργία | Υπηρεσία CNC αλουμινίου |
| Πρότυπο | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Τύπος νήματος | Μετρική, UNC, UNF, BSW, κλπ. |
|---|---|
| Λειτουργία | Υπηρεσία CNC αλουμινίου |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Πρότυπο | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Υλικό | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκό, χαλκό, τιτάνιο κλπ. |
| Υλικό | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκό, χαλκό, τιτάνιο κλπ. |
|---|---|
| Λειτουργία | Υπηρεσία CNC αλουμινίου |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Λάμψη, Ζωγραφική, Ανωδίαση κ.λπ. |
| Τύπος νήματος | Μετρική, UNC, UNF, BSW, κλπ. |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Λάμψη, Ζωγραφική, Ανωδίαση κ.λπ. |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκό, χαλκό, τιτάνιο κλπ. |
| Τύπος νήματος | Μετρική, UNC, UNF, BSW, κλπ. |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Πακέτο | Καρτόνι, ξύλινη θήκη, κλπ. |
| Λειτουργία | Υπηρεσία CNC αλουμινίου |
|---|---|
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Υλικό | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκό, χαλκό, τιτάνιο κλπ. |
| Έλεγχος Ποιότητας | 100% επιθεώρηση κρίσιμης διάστασης |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Λάμψη, Ζωγραφική, Ανωδίαση κ.λπ. |
| Εφαρμογή | Προϊόντα ομορφιάς, αυτοκινήτων, αεροδιαστημικών, ιατρικών, ηλεκτρονικών, ηλεκτρονικών τσιγάρων, |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Κλειστή λέξη | Τμήματα αλεύρισης CNC |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Μηχανική Φρέζας |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Τμήματα αλεύρισης CNC |
| Υπηρεσία εξατομικευμένων προϊόντων | ΟΜ ΟΜ |
| Σχέδιο | CNC ακρίβειας cOem κατεργασία |
| Κύριο Prosess | Τόρνευση CNC/Φρεζάρισμα CNC κ.λπ |
| Όνομα | Τμήματα στροφής CNC |
|---|---|
| Λειτουργία | Υπηρεσία CNC αλουμινίου |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χαλκό, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλυβα άνθρακα κ.λπ. |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Τελεία επιφάνειας | Λάμψη, Ζωγραφική, Ανωδίαση κ.λπ. |
| Διάμετρος | 20.3mm ή σύμφωνα με το σχέδιο |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, εξαγωνικό, προσαρμοσμένο |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Κλειστή λέξη | συστατικά cnc της μηχανής |
| Χρώμα | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο, κόκκινο, μπλε |