| Main Prosess | CNC Turning/CNC Milling Etc |
|---|---|
| Machining Equipment | Milling Machining |
| Custom Service | OEM ODM |
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Deal With | CNC Turning,CNC Milling |
|---|---|
| Quality | 100% Inspection |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Machining Equipment | Milling Machining |
| Σχέδιο | CNC ακρίβειας cOem κατεργασία |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Εφαρμογή | Προϊόντα ομορφιάς, αυτοκινήτων, αεροδιαστημικών, ιατρικών, ηλεκτρονικών, ηλεκτρονικών τσιγάρων, |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
| Αντιμετωπίστε | Επεξεργασία CNC, Στρίψιμο CNC |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ρα3.2 |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Μηχανική Φρέζας |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Τμήματα αλεύρισης CNC |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Κύριο Prosess | Τόρνευση CNC/Φρεζάρισμα CNC κ.λπ |
| Αντιμετωπίστε | Επεξεργασία CNC, Στρίψιμο CNC |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα,ΜΕΛΑΝΟ,προσαρμοσμένο,Ασημένιο/κόκκινο/μαύρο/χρωματιστό |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Αρχείο σχεδίων | 3D/ DWG/ PDF/ STEP/ STP/ Αρχικό δείγμα |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο Forma | PDF/DWG/IGS/STP/ κλπ. |
| Σχέδιο Forma | PDF/DWG/IGS/STP/ κλπ. |
|---|---|
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα,ΜΕΛΑΝΟ,προσαρμοσμένο,Ασημένιο/κόκκινο/μαύρο/χρωματιστό |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδωση, γυαλιστερότητα, επιχρίστωση, επίστρωση σε σκόνη, αμμοκροτήματα, ζωγραφική |
| Επεξεργασία | Στρίψιμο, στροφή CNC, κοπή σύρματος, EDM |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά μηχανήματα |
|---|---|
| Επιχρισμός | Επικάλυψη σε σκόνη, επικάλυψη με ψευδάργυρο, κλπ. |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Ειδικότητα | Αντίσταση στη διάβρωση, σκληρή |
| Κλειστή λέξη | Σιδηροτροφείο CNC |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο | CNC ακρίβειας cOem κατεργασία |
| Τύπος τουρμπίνης | Υδρο στρόβιλος Pelton |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |