| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας | Έκθεση ελέγχου πλήρους μεγέθους |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή, Διαθεσιμότητα |
| υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
|---|---|
| Custom Service | OEM ODM |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Quality | 100% Inspection |
| Κλειστή λέξη | Τμήματα αλεύρισης CNC |
|---|---|
| Υπηρεσία εξατομικευμένων προϊόντων | ΟΜ ΟΜ |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Μηχανική Φρέζας |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Αντιμετωπίστε | Επεξεργασία με CNC, Στρίψιμο με CNC |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία, άλεση, χτύπημα, άλεση |
|---|---|
| Μεταφορές | Σαν απαίτηση του πελάτη |
| Τελείωσε. | Σαν απαιτήσεις του πελάτη |
| Τόπος καταγωγής | DongGuan, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Συμβατότητα υλικού | Μέταλλο, πλαστικό, ξύλο |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Εκτύπωση | Σημείωση με λέιζερ |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Επιφάνεια | Ανωδωμένο, σκόνη, σπρέι |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Επιφάνεια | Ανωδωμένο, σκόνη, σπρέι |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Ειδικότητα | Επαγγελματική εκπαίδευση υψηλή ακρίβεια |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Σκληρότητα | HRC58-64, Σύμφωνα με το υλικό |
| Έλεγχος ποιότητας | Έκθεση ελέγχου πλήρους μεγέθους |
| υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
|---|---|
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Ειδικότητα | Επαγγελματική εκπαίδευση υψηλή ακρίβεια |
| Τελείωσε. | χωρίς τρύπα και κοφτερή άκρη |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Έλεγχος ποιότητας | Έκθεση ελέγχου πλήρους μεγέθους |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή, Διαθεσιμότητα |