| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Εκτύπωση | Σημείωση με λέιζερ |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Εκτύπωση | Σημείωση με λέιζερ |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
|---|---|
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Ειδικότητα | Επαγγελματική εκπαίδευση υψηλή ακρίβεια |
| Τελείωσε. | χωρίς τρύπα και κοφτερή άκρη |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας | Έκθεση ελέγχου πλήρους μεγέθους |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή, Διαθεσιμότητα |
| υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Έλεγχος ποιότητας | Έκθεση ελέγχου πλήρους μεγέθους |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή, Διαθεσιμότητα |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Επιφάνεια | Ανωδωμένο, σκόνη, σπρέι |
| Προδιαγραφές | Rohs, SGS |
| Εργασία | Επεξεργασία CNC, Τυποποίηση CNC |
| Υπηρεσία | Ο προσαρμοσμένος cOem, OEM/ODM/Customized/Design, cnc που επεξεργάζεται την υπηρεσία, που σύρει στη |
| Υλικές δυνατότητες | Αλουμίνιο, χάλυβα, χαλκό κλπ. |
|---|---|
| επεξεργασία επιφάνειας | Λάμψη, αποκοπή, άλλα |
| Μέθοδος επεξεργασίας | 5-άξονας |
| Εφαρμογή | Επεξεργασία ακριβείας |
| Εφαρμόστε | Τμήματα επεξεργασίας CNC OEM |
| Εφαρμογή | Επεξεργασία ακριβείας |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | 5 άξονας CNC που επεξεργάζεται την υπηρεσία στη μηχανή |
| επεξεργασία επιφάνειας | Λάμψη, αποκοπή, άλλα |
| Υλικές δυνατότητες | Αλουμίνιο, χάλυβα, χαλκό κλπ. |
| Εφαρμόστε | Τμήματα επεξεργασίας CNC OEM |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα,ΜΕΛΑΝΟ,προσαρμοσμένο,Ασημένιο/κόκκινο/μαύρο/χρωματιστό |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Αρχείο σχεδίων | 3D/ DWG/ PDF/ STEP/ STP/ Αρχικό δείγμα |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο Forma | PDF/DWG/IGS/STP/ κλπ. |
| Σχέδιο Forma | PDF/DWG/IGS/STP/ κλπ. |
|---|---|
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα,ΜΕΛΑΝΟ,προσαρμοσμένο,Ασημένιο/κόκκινο/μαύρο/χρωματιστό |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδωση, γυαλιστερότητα, επιχρίστωση, επίστρωση σε σκόνη, αμμοκροτήματα, ζωγραφική |
| Επεξεργασία | Στρίψιμο, στροφή CNC, κοπή σύρματος, EDM |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |