| υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Τελείωσε. | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Πάχος | 0.5mm-10mm |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Τελείωσε. | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
|---|---|
| Επιφάνεια | Λιγάκι, χωρίς σπασμούς και γρατζουνιές |
| Τύπος | μέρη βαθιών σχεδίων |
| Μέγεθος | Ως σχέδιο προϊόντος σας |
| Χρόνος προετοιμασίας εργαλείων | 10 ημέρες |
| Πρωτότυπη ύλη | ABS |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο Logo |
| Ζωή της Μούχλας | 25-50 σφαίρες |
| Χρονοδιάγραμμα | 1-2 εβδομάδες |
| OEM/ODM | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| πάχος | 0.5mm-10mm |
| Παράδοση | Παράδοση σε όλο τον κόσμο |
|---|---|
| Διάσταση | 300*100*40 χιλιοστά |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Άρθρο | Γρήγορο πρωτότυπο κενών ρίψεων |
| Υλικό φορμών | Σιλικόνη |
| Υλικό | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, κλπ. |
|---|---|
| Ελάχιστο μέγεθος λεπτομέρειας | 0.1 mm |
| Τελεία επιφάνειας | Ομαλός, μεταλλίνη, στιλπνή |
| Εργαλεία CNC | Όχι κατεργασία CNC |
| Τύπος κατασκευής | τρισδιάστατη εκτύπωση |
| Διοργάνωση | Υψηλής ποιότητας χυτά |
|---|---|
| Τύπος κατασκευής | Σιδηροπλαστική σιλικόνης |
| Παράδοση | Παράδοση σε όλο τον κόσμο |
| Υλικό φορμών | Σιλικόνη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Λάμψη, βαφή, επικάλυψη, μεταξένια οθόνη |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
|---|---|
| Τύπος | μέρη βαθιών σχεδίων |
| Μηχανή επεξεργασίας | Μηχανή CNC, μηχανή κοπής λέιζερ |
| Τιμή μονάδων | Παραπομπή: Per See The Drawing |
| Υλικό | μέταλλο |
| Name | Die Casting Parts |
|---|---|
| Material | Aluminum, Zinc, Magnesium, Copper, Brass, Stainless Steel |
| Diameter | 20.00 ~ 30.00 mm |
| Casting Type | Pressure Die Casting, Gravity Die Casting |
| Applications | Automotive Electrical Aerospace Industry |