| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδυνση, επιχρίωση, ζωγραφική κ.λπ. |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, μπλε, κ.λπ. |
| Εφαρμογή | κατεργασία ακρίβειας |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | Προσαρμοσμένο |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Μεταλλικά, πλαστικά |
| Συσκευή | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ρα 0,8-3.2 |
| OEM & ODM | Ο μηχανικός μας μπορεί να ελέγξει και να συζητήσει το σχέδιο σας, μεγάλη βοήθεια! |
|---|---|
| Δάχος | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, επίπεδο ή προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χαλκό |
| Χρώμα | Ασημένιο, μαύρο, μπλε, χρώμα ξύλου, χρώμα επίστρωσης σκόνης RAL, και ούτω καθεξής |
| Επεξεργασία | Ρίψη κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μικροεπεξεργασία | Ναι, είναι. |
| Οργανωτής κατασκευής | Διαθέσιμο |
| Διαδικασία | κύβος Casting+machining αργιλίου |
| Εφαρμόζεται | Βιομηχανικός εξοπλισμός |
| Ελάχιστο μέγεθος λεπτομέρειας | 0.1 mm |
|---|---|
| Υλικό | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, κλπ. |
| Τελεία επιφάνειας | Ομαλός, μεταλλίνη, στιλπνή |
| Τύπος σχεδίασης | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Ανεκτικότητα | 0.010.05mm ή προσαρμοσμένος |
| Παράδοση | Παράδοση σε όλο τον κόσμο |
|---|---|
| Διάσταση | 300*100*40 χιλιοστά |
| Διοργάνωση | Υψηλής ποιότητας χυτά |
| Υλικό φορμών | Σιλικόνη |
| Ακριβότητα | +/- 0,05 mm |
| Ανεκτικότητα | +/- 0.1mm |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο Logo |
| Υλικό φορμών | Σιλικόνη |
| Ακριβότητα | +/- 0,05 mm |
| Διοργάνωση | Υψηλής ποιότητας χυτά |
| Deal With | CNC turning,CNC milling |
|---|---|
| Process | CNC turning & milling |
| Advantage | Fast Delivery |
| Μέθοδος πλοίου | Από σαφή, αεροπορικώς, θαλασσίως |
| Drawing Format | You Supply Can Be Accepted |