| Τόπος καταγωγής | DongGuan, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Υπηρεσία | OEM/ODM |
| Πληρωμή | Τ/Τ |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/σύνθεση/αλουμίνιο |
| Αριθμητικός έλεγχος | ΚΑΤ |
| Μηχανικές ιδιότητες | Όπως απαιτείται |
|---|---|
| Πληρωμή | Τ/Τ |
| Αριθμητικός έλεγχος | ΚΑΤ |
| Υπηρεσία | OEM/ODM |
| Συμβατότητα λογισμικού | CAD/CAM |
| Δάχος | 0.5mm-10mm |
|---|---|
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
| Αντίσταση στη διάβρωση | - Ναι, ναι. |
| OEM/ODM | - Ναι, ναι. |
| Εφαρμογή | κατεργασία ακρίβειας |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας | Γυάλισμα, Αμμοβολή, Βούρτσισμα |
| βάρος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Μεταλλικά, πλαστικά |
| Χρώμα | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, μπλε, κ.λπ. |
| Ανεκτικότητα | 0.05mm~0.10mm |
|---|---|
| Δύναμη | Υψηλή |
| Δυνατότητα | Διαρκής |
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Πακέτο | Χαρτοκιβώτιο Ξύλινη περίπτωση… |
| Συμβατότητα υλικού | Μέταλλο, πλαστικό, ξύλο |
|---|---|
| Μεταφορές | Σαν απαίτηση του πελάτη |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/σύνθεση/αλουμίνιο |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία, άλεση, χτύπημα, άλεση |
| επεξεργασία επιφάνειας | Λάμψη, αποκοπή, άλλα |
| Πληρωμή | Τ/Τ |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/σύνθεση/αλουμίνιο |
| Τελείωσε. | Σαν απαιτήσεις του πελάτη |
| Αριθμητικός έλεγχος | ΚΑΤ |
| Συμβατότητα υλικού | Μέταλλο, πλαστικό, ξύλο |
| Εμφάνιση | Γλυκό και Αδιάβροχο |
|---|---|
| Επίπεδο δεξιοτήτων | Απαιτεί Επαγγελματίες Ζυθοποιούς |
| Διαδικασία | Επεξεργασία |
| Μέγεθος | Ζωγράφοι πελάτη, προσαρμοσμένα, προσαρμοσμένα |
| Πακέτο | Χαρτοκιβώτιο Ξύλινη περίπτωση… |
| Tolerance | ±0.01mm |
|---|---|
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Εφαρμογή | Προϊόντα ομορφιάς, αυτοκινήτων, αεροδιαστημικών, ιατρικών, ηλεκτρονικών, ηλεκτρονικών τσιγάρων, |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Κλειστή λέξη | Τμήματα αλεύρισης CNC |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Μηχανική Φρέζας |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |