| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| πάχος | 0.5mm-10mm |
| Δάχος | 0.5mm-10mm |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Συμφωνία | Παγκόσμια |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαχέση θερμότητας για ηλεκτρονικές συσκευές |
| Υλικό | Κηραμικά, SiC, AL2O3, SIO2 |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Ηλεκτρική μόνωση | Ωραίο. |
| Δάχος | Εξαρτάται από τα προϊόντα σας, |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | 0.05mm~0.10mm |
| Μέγεθος | Ζωγράφοι πελάτη, προσαρμοσμένα, προσαρμοσμένα |
| Τύπος | ΑΙΣΙ & |
| Κόστος | Αποδοτική από πλευράς κόστους |
| Ελάχιστο μέγεθος λεπτομέρειας | 0.1 mm |
|---|---|
| Υλικό | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, κλπ. |
| Τελεία επιφάνειας | Ομαλός, μεταλλίνη, στιλπνή |
| Τύπος σχεδίασης | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Ανεκτικότητα | 0.010.05mm ή προσαρμοσμένος |