| Ονομασία | Εναλλακτικά μέρη χύτευσης με ζύμωση |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Μέρη ρίψεων κύβων |
| Τύπος υπηρεσίας | Προσαρμοσμένο & OEM |
| Έλεγχος ποιότητας | ISO 9001:2015 |
| Μικροεπεξεργασία | Ναι, είναι. |
| Μικροεπεξεργασία | Ναι, είναι. |
|---|---|
| Προϊόν | Μέρη ρίψεων κύβων |
| Ασφάλιση ποιότητας | ISO/TS16949: 2009 |
| Επιφάνεια | Σαν απαίτηση του πελάτη |
| Διαδικασία | κύβος Casting+machining αργιλίου |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Τελεία επιφάνειας | Ομαλός, μεταλλίνη, στιλπνή |
|---|---|
| Διαρθρώσεις υποστήριξης | Αυτόματος ή χειρωνακτικός |
| Εργαλεία CNC | Όχι κατεργασία CNC |
| Διάσταση | 290*140*60mm |
| Ανεκτικότητα | 0.010.05mm ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος υπηρεσίας | Προσαρμοσμένο & OEM |
|---|---|
| Επεξεργασία | Ρίψη κύβων αργιλίου |
| Εφαρμόζεται | Βιομηχανικός εξοπλισμός |
| Κλειστή λέξη | Μέρη ρίψεων κύβων |
| Οργανωτής κατασκευής | Διαθέσιμο |
| Εφαρμόζεται | Βιομηχανικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Επεξεργασία | Ρίψη κύβων αργιλίου |
| Διαδικασία | κύβος Casting+machining αργιλίου |
| Τύπος υπηρεσίας | Προσαρμοσμένο & OEM |
| Οργανωτής κατασκευής | Διαθέσιμο |
| Name | Die Casting Parts |
|---|---|
| Material | Aluminum, Zinc, Magnesium, Copper, Brass, Stainless Steel |
| Diameter | 20.00 ~ 30.00 mm |
| Casting Type | Pressure Die Casting, Gravity Die Casting |
| Applications | Automotive Electrical Aerospace Industry |
| Κοιλότητα | Πολυεπίπεδη κοιλότητα |
|---|---|
| Επιφάνεια | Σαν απαίτηση του πελάτη |
| Λέξη κλειδί | Μέρη χύτευσης |
| Επεξεργασία | Χύτευση αλουμινίου |
| Εφαρμοσμένος | Βιομηχανικός εξοπλισμός |
| Ασφάλιση ποιότητας | ISO/TS16949: 2009 |
|---|---|
| Λογισμικό | CAD/ CAM/ CorelDraw/ PRO/ E/ UG/ IGS/ STP |
| Εφαρμοσμένος | Βιομηχανικός εξοπλισμός |
| Έλεγχος ποιότητας | ISO 9001:2015 |
| Τύπος υπηρεσίας | Προσαρμοσμένο & OEM |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
|---|---|
| Λογισμικό σχεδιασμού | AutoCAD |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Εκτύπωση | Χαρακτηρισμός λέιζερ |