| Κλειστή λέξη | Μέρη ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Επιφάνεια | Σαν απαίτηση του πελάτη |
| Τύπος υπηρεσίας | Προσαρμοσμένο & OEM |
| Διαδικασία | κύβος Casting+machining αργιλίου |
| Έλεγχος ποιότητας | ISO 9001:2015 |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
|---|---|
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Δημοφιλές χρώμα | Μαύρο/μπλε/σκοτεινό γκρίζο/πορτοκαλί/κόκκινο κ.λπ. |
| Λογισμικό σχεδιασμού | AutoCAD |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, αεροδιαστημική, ιατρική, ηλεκτρονική, μηχανήματα κλπ. |
|---|---|
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Εκτύπωση | Χαρακτηρισμός λέιζερ |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Ακατέργαστη | Ra0.2 ~ Ra3.2 |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
|---|---|
| Ακατέργαστη | Ra0.2 ~ Ra3.2 |
| Δημοφιλές χρώμα | Μαύρο/μπλε/σκοτεινό γκρίζο/πορτοκαλί/κόκκινο κ.λπ. |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Μικροεπεξεργασία | Ναι, είναι. |
|---|---|
| Σωλήνες | Πολυ κοιλότητα |
| Προϊόν | Μέρη ρίψεων κύβων |
| Εφαρμόζεται | Βιομηχανικός εξοπλισμός |
| Τύπος υπηρεσίας | Προσαρμοσμένο & OEM |
| Έλεγχος ποιότητας | ISO 9001:2015 |
|---|---|
| Επεξεργασία | Ρίψη κύβων αργιλίου |
| Τύπος υπηρεσίας | Προσαρμοσμένο & OEM |
| Κλειστή λέξη | Μέρη ρίψεων κύβων |
| Ασφάλιση ποιότητας | ISO/TS16949: 2009 |
| Ονομασία | Εναλλακτικά μέρη χύτευσης με ζύμωση |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Μέρη ρίψεων κύβων |
| Τύπος υπηρεσίας | Προσαρμοσμένο & OEM |
| Έλεγχος ποιότητας | ISO 9001:2015 |
| Μικροεπεξεργασία | Ναι, είναι. |
| Μικροεπεξεργασία | Ναι, είναι. |
|---|---|
| Προϊόν | Μέρη ρίψεων κύβων |
| Ασφάλιση ποιότητας | ISO/TS16949: 2009 |
| Επιφάνεια | Σαν απαίτηση του πελάτη |
| Διαδικασία | κύβος Casting+machining αργιλίου |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Τελεία επιφάνειας | Ομαλός, μεταλλίνη, στιλπνή |
|---|---|
| Διαρθρώσεις υποστήριξης | Αυτόματος ή χειρωνακτικός |
| Εργαλεία CNC | Όχι κατεργασία CNC |
| Διάσταση | 290*140*60mm |
| Ανεκτικότητα | 0.010.05mm ή προσαρμοσμένος |