| Εμπορικό σήμα | ΑΣΣΟΣ |
|---|---|
| Βιομηχανία Εφαρμογών | Αισθητήρας |
| Λέξη κλειδί | Τόρνοι Cnc Μηχανουργικά Μέρη Τόρνος Cnc |
| Μήκος | ανώτατα 5m |
| Όνομα μέρους | Ένθετο πυρήνα |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, αεροδιαστημική, ιατρική, ηλεκτρονική, μηχανήματα κλπ. |
|---|---|
| Λογισμικό σχεδιασμού | AutoCAD |
| Δοκιμή και επιθεώρηση | Έκθεση ελέγχου SGS/CITIC |
| Εκτύπωση | Σήμανση με λέιζερ |
| Τραχύτητα | Ra0.2 ~ Ra3.2 |
| Σχήμα | Στρογγυλό τμήμα |
|---|---|
| Μήκος | ανώτατα 5m |
| Βιομηχανία Εφαρμογών | Αισθητήρας |
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός ψεκασμού υλικού |
| Μηχανές | CNC Μηχανές Μηχανικής |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
|---|---|
| Τραχύτητα επιφάνειας | 0,03 |
| Λογισμικό σχεδιασμού | AutoCAD |
| Εκτύπωση | Σήμανση με λέιζερ |
| Δημοφιλές χρώμα | Μαύρο/μπλε/σκούρο γκρι/πορτοκαλί/κόκκινο κ.λπ. |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Τελείωσε. | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Ανεκτικότητα | 0.1 mm |
| Πάχος | 1.5mm |
| Ελάχιστο πάχος τοίχων | 0.8mm |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | 0.010.05mm ή προσαρμοσμένος |
| Χρονοδιάγραμμα | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Ελάχιστο μέγεθος λεπτομέρειας | 0.1 mm |
| Στυλ | Παιχνίδι κινούμενων σχεδίων, ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ |
| Deal With | CNC turning,CNC milling |
|---|---|
| Process | CNC turning & milling |
| Advantage | Fast Delivery |
| Μέθοδος πλοίου | Από σαφή, αεροπορικώς, θαλασσίως |
| Drawing Format | You Supply Can Be Accepted |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμος |
| Ανοχή | 0,1 mm |
| Φινίρισμα | επικάλυψη σε σκόνη |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |