| Συμφωνία | Παγκόσμια |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαχέση θερμότητας για ηλεκτρονικές συσκευές |
| Υλικό | Κηραμικά, SiC, AL2O3, SIO2 |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Ηλεκτρική μόνωση | Ωραίο. |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο | CNC ακρίβειας cOem κατεργασία |
| Τύπος τουρμπίνης | Υδρο στρόβιλος Pelton |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Προσαρμοσμένη εξυπηρέτηση | OEM ODM |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Τμήματα αλεύρισης CNC |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο, ανά σχέδιο του πελάτη |
| Ασφάλιση ποιότητας | ISO/TS16949: 2009 |
|---|---|
| Επεξεργασία | Χύτευση αλουμινίου |
| Κοιλότητα | Πολυεπίπεδη κοιλότητα |
| Τύπος υπηρεσίας | Προσαρμοσμένο & OEM |
| Μικροηργάνωση | Ναι, είναι. |
| Ελάχιστο πάχος τοίχων | 0.8mm |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | 0.010.05mm ή προσαρμοσμένος |
| Χρονοδιάγραμμα | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Ελάχιστο μέγεθος λεπτομέρειας | 0.1 mm |
| Στυλ | Παιχνίδι κινούμενων σχεδίων, ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ |
| Τύπος κατασκευής | Σιδηροπλαστική σιλικόνης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Λάμψη, βαφή, επικάλυψη, μεταξένια οθόνη |
| Άρθρο | Γρήγορο πρωτότυπο κενών ρίψεων |
| Μέγιστο μέγεθος καλουπιού | 450 × 470 × 400 χιλιοστά |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο Logo |
| Υλικό | μέταλλο |
|---|---|
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Σκόνη | μέσα ή έξω |
| Μέθοδος αποστολής | Εξπρές, αεροπορική, θαλάσσια |
| Μέγεθος | Ως σχέδιο προϊόντος σας |
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
|---|---|
| Επιφάνεια | Λιγάκι, χωρίς σπασμούς και γρατζουνιές |
| Τύπος | μέρη βαθιών σχεδίων |
| Μέγεθος | Ως σχέδιο προϊόντος σας |
| Χρόνος προετοιμασίας εργαλείων | 10 ημέρες |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, επίπεδο ή προσαρμοσμένο |
| Δωρεάν δείγματα | - Ναι, ναι. |
| Συσκευή | Τυπική συσκευασία εξαγωγής ή όπως συζητήθηκε |
| Χρήση | Βιομηχανική |
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
|---|---|
| Σκόνη | μέσα ή έξω |
| Τιμή μονάδων | Παραπομπή: Per See The Drawing |
| Επιχρισμός | Σμάλτο ή πορσελάνη, κ.λπ. |
| Μέθοδος αποστολής | Εξπρές, αεροπορική, θαλάσσια |