| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| πάχος | 0.5mm-10mm |
| Μικροεπεξεργασία | Ναι, είναι. |
|---|---|
| Σωλήνες | Πολυ κοιλότητα |
| Προϊόν | Μέρη ρίψεων κύβων |
| Εφαρμόζεται | Βιομηχανικός εξοπλισμός |
| Τύπος υπηρεσίας | Προσαρμοσμένο & OEM |
| Παράδοση | Παράδοση σε όλο τον κόσμο |
|---|---|
| Διάσταση | 300*100*40 χιλιοστά |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Άρθρο | Γρήγορο πρωτότυπο κενών ρίψεων |
| Υλικό φορμών | Σιλικόνη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
|---|---|
| Διαδικασία | Σφραγισμός |
| Υλικό | μέταλλο |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Κόστος | Ανεξόφλητη |
|---|---|
| βάρος | Ελαφρύ |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
| Αντίσταση στη διάβρωση | - Ναι, ναι. |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Ονομα | Μέρη χύτευσης |
|---|---|
| Μερών υλικό | Εξαρτήματα κράματος αλουμινίου / ψευδαργύρου / μαγνησίου |
| Επιφάνεια | Επικάλυψη, ηλεκτροφόρηση κ.λπ. |
| Σχέδιο | Σχεδιασμός καλουπιών |
| Επιθεώρηση | 100% επιθεώρηση |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |