| Μικροηργάνωση | Ναι, είναι. |
|---|---|
| Επεξεργασία | Χύτευση αλουμινίου |
| Λέξη κλειδί | Μέρη χύτευσης |
| Επιφάνεια | Σαν απαίτηση του πελάτη |
| OEM | διαθέσιμος |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Επιφάνεια | Ανωδωμένο, σκόνη, σπρέι |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Ειδικότητα | Επαγγελματική εκπαίδευση υψηλή ακρίβεια |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας | Έκθεση ελέγχου πλήρους μεγέθους |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή, Διαθεσιμότητα |
| υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Υπηρεσία | Ο προσαρμοσμένος cOem, OEM/ODM/Customized/Design, cnc που επεξεργάζεται την υπηρεσία, που σύρει στη |
|---|---|
| Τελείωσε. | χρώμα ανωτισμός,κατασκευή από νικέλιο,μαύρο ανωτισμό,ζάλωμα θερμής βύθισης |
| Εφαρμογή | κλπ.Βιομηχανικός εξοπλισμός, Ιατρικές εφαρμογές, Αυτοκινητοβιομηχανία/ Ιατρική/Γεωργική/Τρένο/Βαλβίδ |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα,ΜΕΛΑΝΟ,προσαρμοσμένο,Ασημένιο/κόκκινο/μαύρο/χρωματιστό |
| Material Capabilities | Aluminium,Steel,Brass and etc. |
|---|---|
| Surface Traetment | Polished,Deburred,Other |
| Roughness | Ra0.2-Ra3.2 |
| Application | Precision Machining |
| Software Compatibility | CAD/CAM Software |
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
|---|---|
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Ειδικότητα | Επαγγελματική εκπαίδευση υψηλή ακρίβεια |
| Τελείωσε. | χωρίς τρύπα και κοφτερή άκρη |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Έλεγχος ποιότητας | Έκθεση ελέγχου πλήρους μεγέθους |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή, Διαθεσιμότητα |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Επιφάνεια | Ανωδωμένο, σκόνη, σπρέι |
| Προδιαγραφές | Rohs, SGS |
| Εργασία | Επεξεργασία CNC, Τυποποίηση CNC |
| Υπηρεσία | Ο προσαρμοσμένος cOem, OEM/ODM/Customized/Design, cnc που επεξεργάζεται την υπηρεσία, που σύρει στη |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Υπηρεσία | Ο προσαρμοσμένος cOem, OEM/ODM/Customized/Design, cnc που επεξεργάζεται την υπηρεσία, που σύρει στη |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα,ΜΕΛΑΝΟ,προσαρμοσμένο,Ασημένιο/κόκκινο/μαύρο/χρωματιστό |
| Εφαρμογή | κλπ.Βιομηχανικός εξοπλισμός, Ιατρικές εφαρμογές, Αυτοκινητοβιομηχανία/ Ιατρική/Γεωργική/Τρένο/Βαλβίδ |
| Τελείωσε. | χρώμα ανωτισμός,κατασκευή από νικέλιο,μαύρο ανωτισμό,ζάλωμα θερμής βύθισης |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα,ΜΕΛΑΝΟ,προσαρμοσμένο,Ασημένιο/κόκκινο/μαύρο/χρωματιστό |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Αρχείο σχεδίων | 3D/ DWG/ PDF/ STEP/ STP/ Αρχικό δείγμα |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο Forma | PDF/DWG/IGS/STP/ κλπ. |