| επεξεργασία επιφάνειας | Λάμψη, αποκοπή, άλλα |
|---|---|
| Μέθοδος επεξεργασίας | 5-άξονας |
| Τύπος σχεδίασης | STP, STL, IGS, CAD κλπ. |
| Κλειστές λέξεις | 5 άξονας CNC που επεξεργάζεται την υπηρεσία στη μηχανή |
| Υλικές δυνατότητες | Αλουμίνιο, χάλυβα, χαλκό κλπ. |
| Σχέδιο Forma | PDF/DWG/IGS/STP/ κλπ. |
|---|---|
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα,ΜΕΛΑΝΟ,προσαρμοσμένο,Ασημένιο/κόκκινο/μαύρο/χρωματιστό |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδωση, γυαλιστερότητα, επιχρίστωση, επίστρωση σε σκόνη, αμμοκροτήματα, ζωγραφική |
| Επεξεργασία | Στρίψιμο, στροφή CNC, κοπή σύρματος, EDM |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Εκτύπωση | Σημείωση με λέιζερ |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Εκτύπωση | Σημείωση με λέιζερ |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Επιφάνεια | Ανωδωμένο, σκόνη, σπρέι |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Σκληρότητα | HRC58-64, Σύμφωνα με το υλικό |
| Έλεγχος ποιότητας | Έκθεση ελέγχου πλήρους μεγέθους |
| υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Επιφάνεια | Ανωδωμένο, σκόνη, σπρέι |
|---|---|
| Διάμετρος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Material | Aluminum, Steel, Stainless Steel, Brass, Copper, Titanium, Etc. |
|---|---|
| Color | Any color,BLACK,customized,Silver/red/black/colorful |
| Application | etc.,Industrial Equipment,Medical Applications,Auto /medical/agricultural/train/valve/textile,Medical Equipments |
| Drawing File | 3D/ DWG/ PDF/ STEP/ STP/ Original Sample |
| Dimension | Customized |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
|---|---|
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Δημοφιλές χρώμα | Μαύρο/μπλε/σκοτεινό γκρίζο/πορτοκαλί/κόκκινο κ.λπ. |
| Λογισμικό σχεδιασμού | AutoCAD |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος τουρμπίνης | Υδρο στρόβιλος Pelton |
| Κλειστή λέξη | Τμήματα αλεύρισης CNC |
| Σχέδιο | CNC ακρίβειας cOem κατεργασία |