| Κόστος | Ανεξόφλητη |
|---|---|
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Διαδικασία | Σφραγισμός |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| βάρος | Ελαφρύ |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
|---|---|
| Διαδικασία | Σφραγισμός |
| Υλικό | μέταλλο |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αντίσταση στη διάβρωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| βάρος | Ελαφρύ |
| Αντίσταση στη θερμότητα | - Ναι, ναι. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Αντίσταση στη διάβρωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| βάρος | Ελαφρύ |
| Υλικό | μέταλλο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Αντίσταση στη διάβρωση | - Ναι, ναι. |
| Δάχος | 0.5mm-10mm |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | μέταλλο |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος | 0.5mm-10mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
| Κόστος | Ανεξόφλητη |
|---|---|
| βάρος | Ελαφρύ |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
| Αντίσταση στη διάβρωση | - Ναι, ναι. |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Δάχος | 0.5mm-10mm |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
|---|---|
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Κόστος | Ανεξόφλητη |
| βάρος | Ελαφρύ |
| Υλικό | μέταλλο |
| υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Τελείωσε. | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Πάχος | 0.5mm-10mm |