| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| πάχος | 0.5mm-10mm |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
|---|---|
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| Τύπος | ISO14001 |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Μέγεθος | Τάγμα |
| βάρος | Ελαφρύ |
| Εφαρμογή | Επεξεργασία μετάλλων |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Επεξεργασία | Μηχανή τυποποίησης και κάμψης |
| Υλικό | μέταλλο |
| Τεχνολογία | Δυναμική κάλυψη |
| Αντίσταση στη θερμότητα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Υλικό | μέταλλο |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
| Διαδικασία | Σφραγισμός |
| Υλικό | μέταλλο |
|---|---|
| Διαδικασία | Σφραγισμός |
| Αντίσταση στη διάβρωση | - Ναι, ναι. |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Δάχος | 0.5mm-10mm |
|---|---|
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
| Αντίσταση στη διάβρωση | - Ναι, ναι. |
| OEM/ODM | - Ναι, ναι. |