| Τύπος κατασκευής | Σιδηροπλαστική σιλικόνης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Λάμψη, βαφή, επικάλυψη, μεταξένια οθόνη |
| Άρθρο | Γρήγορο πρωτότυπο κενών ρίψεων |
| Μέγιστο μέγεθος καλουπιού | 450 × 470 × 400 χιλιοστά |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο Logo |
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
|---|---|
| Επιφάνεια | Λιγάκι, χωρίς σπασμούς και γρατζουνιές |
| Τύπος | μέρη βαθιών σχεδίων |
| Μέγεθος | Ως σχέδιο προϊόντος σας |
| Χρόνος προετοιμασίας εργαλείων | 10 ημέρες |
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
|---|---|
| Σκόνη | μέσα ή έξω |
| Τιμή μονάδων | Παραπομπή: Per See The Drawing |
| Επιχρισμός | Σμάλτο ή πορσελάνη, κ.λπ. |
| Μέθοδος αποστολής | Εξπρές, αεροπορική, θαλάσσια |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
|---|---|
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Τελείωσε. | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Ανεκτικότητα | 0.1 mm |
| Πάχος | 1.5mm |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, επίπεδο ή προσαρμοσμένο |
| Δωρεάν δείγματα | - Ναι, ναι. |
| Συσκευή | Τυπική συσκευασία εξαγωγής ή όπως συζητήθηκε |
| Χρήση | Βιομηχανική |
| Δάχος | 0.5mm-10mm |
|---|---|
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
| Αντίσταση στη διάβρωση | - Ναι, ναι. |
| OEM/ODM | - Ναι, ναι. |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
|---|---|
| Μέθοδος αποστολής | Εξπρές, αεροπορική, θαλάσσια |
| Κόστος μούχλας | Μπορεί να είναι δωρεάν αν η μαζική παραγωγή |
| Τύπος | μέρη βαθιών σχεδίων |
| Επιφάνεια | Λιγάκι, χωρίς σπασμούς και γρατζουνιές |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| πάχος | 0.5mm-10mm |