| Τεχνολογία Τύπου | FDM, SLA, SLS |
|---|---|
| Εργαλεία CNC | Όχι κατεργασία CNC |
| Υλικό | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, κλπ. |
| Στυλ | Παιχνίδι κινούμενων σχεδίων, ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ |
| Τελεία επιφάνειας | Ομαλός, μεταλλίνη, στιλπνή |
| Εφαρμόζεται | Βιομηχανικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Ασφάλιση ποιότητας | ISO/TS16949: 2009 |
| Έλεγχος ποιότητας | ISO 9001:2015 |
| Οργανωτής κατασκευής | Διαθέσιμο |
| Σωλήνες | Πολυ κοιλότητα |
| Ασφάλιση ποιότητας | ISO/TS16949: 2009 |
|---|---|
| Λογισμικό | CAD/ CAM/ CorelDraw/ PRO/ E/ UG/ IGS/ STP |
| Εφαρμοσμένος | Βιομηχανικός εξοπλισμός |
| Έλεγχος ποιότητας | ISO 9001:2015 |
| Τύπος υπηρεσίας | Προσαρμοσμένο & OEM |
| Ελάχιστο μέγεθος λεπτομέρειας | 0.1 mm |
|---|---|
| Υλικό | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, κλπ. |
| Τελεία επιφάνειας | Ομαλός, μεταλλίνη, στιλπνή |
| Τύπος σχεδίασης | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Ανεκτικότητα | 0.010.05mm ή προσαρμοσμένος |
| Ονομα | Μέρη χύτευσης |
|---|---|
| Υλικό | Αργίλιο, ψευδάργυρος, μαγνήσιο, κ.λπ. |
| Μέθοδος κατεργασίας | Πυροβολές + Επεξεργασία |
| Δευτερεύουσα κατεργασία | Πατώντας, άλεση, λείανση |
| Λογισμικό | CAD/CAM/CORELDRAW/PRO/E/UG/IGS/STP |
| Προϊόν | Μέρη χύτευσης |
|---|---|
| Κοιλότητα | Πολυεπίπεδη κοιλότητα |
| Oem | Διαθέσιμος |
| Τύπος υπηρεσίας | Προσαρμοσμένο & OEM |
| Επεξεργασία | Χύτευση αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά μηχανήματα |
|---|---|
| Επιχρισμός | Επικάλυψη σε σκόνη, επικάλυψη με ψευδάργυρο, κλπ. |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Ειδικότητα | Αντίσταση στη διάβρωση, σκληρή |
| Κλειστή λέξη | Σιδηροτροφείο CNC |
| Υλικό | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, κλπ. |
|---|---|
| Ελάχιστο μέγεθος λεπτομέρειας | 0.1 mm |
| Τελεία επιφάνειας | Ομαλός, μεταλλίνη, στιλπνή |
| Εργαλεία CNC | Όχι κατεργασία CNC |
| Τύπος κατασκευής | τρισδιάστατη εκτύπωση |
| Ελάχιστο πάχος τοίχων | 0.8mm |
|---|---|
| Στυλ | Παιχνίδι κινούμενων σχεδίων, ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ |
| Διάσταση | 290*140*60mm |
| Χρονοδιάγραμμα | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Ανεκτικότητα | 0.010.05mm ή προσαρμοσμένος |
| Χρονοδιάγραμμα | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας | Ομαλός, μεταλλίνη, στιλπνή |
| Τύπος σχεδίασης | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Ελάχιστο μέγεθος λεπτομέρειας | 0.1 mm |
| Δείγμα | τρισδιάστατος που τυπώνεται |