| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Δημοφιλές χρώμα | Μαύρο/μπλε/σκοτεινό γκρίζο/πορτοκαλί/κόκκινο κ.λπ. |
| Ακατέργαστη | Ra0.2 ~ Ra3.2 |
| Εκτύπωση | Χαρακτηρισμός λέιζερ |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Κοιλότητα | Πολυεπίπεδη κοιλότητα |
|---|---|
| Επιφάνεια | Σαν απαίτηση του πελάτη |
| Λέξη κλειδί | Μέρη χύτευσης |
| Επεξεργασία | Χύτευση αλουμινίου |
| Εφαρμοσμένος | Βιομηχανικός εξοπλισμός |
| Ακατέργαστη | Ra0.2 ~ Ra3.2 |
|---|---|
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
| Εκτύπωση | Χαρακτηρισμός λέιζερ |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Δοκιμή και επιθεώρηση | Έκθεση ελέγχου SGS/CITIC |
| Μικροηργάνωση | Ναι, είναι. |
|---|---|
| Λογισμικό | CAD/ CAM/ CorelDraw/ PRO/ E/ UG/ IGS/ STP |
| Casting Rough | Ra1,6-6,3 |
| OEM | Διαθέσιμος |
| Τύπος υπηρεσίας | Προσαρμοσμένο & OEM |
| Ονομασία | Μέρη ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Υλικό | Ζήχαρο Αλουμίνιο |
| Σχεδιασμός | Σχέδιο φορμών |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Διαδικασία | Χύτευση με πετσέτα |
| Εφαρμόζεται | Βιομηχανικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Επεξεργασία | Ρίψη κύβων αργιλίου |
| Διαδικασία | κύβος Casting+machining αργιλίου |
| Τύπος υπηρεσίας | Προσαρμοσμένο & OEM |
| Οργανωτής κατασκευής | Διαθέσιμο |
| Μικροηργάνωση | Ναι, είναι. |
|---|---|
| Επεξεργασία | Χύτευση αλουμινίου |
| Λέξη κλειδί | Μέρη χύτευσης |
| Επιφάνεια | Σαν απαίτηση του πελάτη |
| OEM | διαθέσιμος |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Επιφάνεια | Ανωδωμένο, σκόνη, σπρέι |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Ειδικότητα | Επαγγελματική εκπαίδευση υψηλή ακρίβεια |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας | Έκθεση ελέγχου πλήρους μεγέθους |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή, Διαθεσιμότητα |
| υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
|---|---|
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Ειδικότητα | Επαγγελματική εκπαίδευση υψηλή ακρίβεια |
| Τελείωσε. | χωρίς τρύπα και κοφτερή άκρη |