| Name | Die Casting Parts |
|---|---|
| Material | Aluminum, Zinc, Magnesium, Copper, Brass, Stainless Steel |
| Diameter | 20.00 ~ 30.00 mm |
| Casting Type | Pressure Die Casting, Gravity Die Casting |
| Applications | Automotive Electrical Aerospace Industry |
| Ονομασία | Μέρη ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Υλικό | Ζήχαρο Αλουμίνιο |
| Σχεδιασμός | Σχέδιο φορμών |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Διαδικασία | Χύτευση με πετσέτα |
| OEM & ODM | Ο μηχανικός μας μπορεί να ελέγξει και να συζητήσει το σχέδιο σας, μεγάλη βοήθεια! |
|---|---|
| Δάχος | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, επίπεδο ή προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χαλκό |
| Χρώμα | Ασημένιο, μαύρο, μπλε, χρώμα ξύλου, χρώμα επίστρωσης σκόνης RAL, και ούτω καθεξής |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
|---|---|
| Χρώμα | Ασημένιο, μαύρο, μπλε, χρώμα ξύλου, χρώμα επίστρωσης σκόνης RAL, και ούτω καθεξής |
| Χρήση | Βιομηχανική |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Τυπικό ή προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Επεξεργασία | Ρίψη κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μικροεπεξεργασία | Ναι, είναι. |
| Οργανωτής κατασκευής | Διαθέσιμο |
| Διαδικασία | κύβος Casting+machining αργιλίου |
| Εφαρμόζεται | Βιομηχανικός εξοπλισμός |
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
|---|---|
| Σκόνη | μέσα ή έξω |
| Τιμή μονάδων | Παραπομπή: Per See The Drawing |
| Επιχρισμός | Σμάλτο ή πορσελάνη, κ.λπ. |
| Μέθοδος αποστολής | Εξπρές, αεροπορική, θαλάσσια |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
|---|---|
| Μέθοδος αποστολής | Εξπρές, αεροπορική, θαλάσσια |
| Κόστος μούχλας | Μπορεί να είναι δωρεάν αν η μαζική παραγωγή |
| Τύπος | μέρη βαθιών σχεδίων |
| Επιφάνεια | Λιγάκι, χωρίς σπασμούς και γρατζουνιές |
| Τύπος | μέρη βαθιών σχεδίων |
|---|---|
| Υλικό | μέταλλο |
| Χρόνος προετοιμασίας εργαλείων | 10 ημέρες |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.5~16mm |
| Τιμή μονάδων | Παραπομπή: Per See The Drawing |
| Εφαρμογή | κατεργασία ακρίβειας |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας | Γυάλισμα, Αμμοβολή, Βούρτσισμα |
| βάρος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Μεταλλικά, πλαστικά |
| Χρώμα | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, μπλε, κ.λπ. |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, αεροδιαστημική, ιατρική, ηλεκτρονική, μηχανήματα κλπ. |
|---|---|
| Λογισμικό σχεδιασμού | AutoCAD |
| Εκτύπωση | Σήμανση με λέιζερ |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |