| Μέγεθος | Ως σχέδιο προϊόντος σας |
|---|---|
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.5~16mm |
| Μηχανή επεξεργασίας | Μηχανή CNC, μηχανή κοπής λέιζερ |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
| Ελάχιστο μέγεθος λεπτομέρειας | 0.1 mm |
|---|---|
| Υλικό | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, κλπ. |
| Τελεία επιφάνειας | Ομαλός, μεταλλίνη, στιλπνή |
| Τύπος σχεδίασης | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Ανεκτικότητα | 0.010.05mm ή προσαρμοσμένος |
| Κόστος μούχλας | Μπορεί να είναι δωρεάν αν η μαζική παραγωγή |
|---|---|
| Τιμή μονάδων | Παραπομπή: Per See The Drawing |
| Χρόνος προετοιμασίας εργαλείων | 10 ημέρες |
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Επιφάνεια | Λιγάκι, χωρίς σπασμούς και γρατζουνιές |
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
|---|---|
| Επιφάνεια | Λιγάκι, χωρίς σπασμούς και γρατζουνιές |
| Τύπος | μέρη βαθιών σχεδίων |
| Μέγεθος | Ως σχέδιο προϊόντος σας |
| Χρόνος προετοιμασίας εργαλείων | 10 ημέρες |
| Υλικό | μέταλλο |
|---|---|
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Σκόνη | μέσα ή έξω |
| Μέθοδος αποστολής | Εξπρές, αεροπορική, θαλάσσια |
| Μέγεθος | Ως σχέδιο προϊόντος σας |
| Ανεκτικότητα | +/- 0,005 χλστ |
|---|---|
| Εφαρμογή | κατεργασία ακρίβειας |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, μπλε, κ.λπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδυνση, επιχρίωση, ζωγραφική κ.λπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδυνση, επιχρίωση, ζωγραφική κ.λπ. |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, μπλε, κ.λπ. |
| Εφαρμογή | κατεργασία ακρίβειας |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | Προσαρμοσμένο |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
| Ελάχιστο πάχος τοίχων | 0.8mm |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | 0.010.05mm ή προσαρμοσμένος |
| Χρονοδιάγραμμα | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Ελάχιστο μέγεθος λεπτομέρειας | 0.1 mm |
| Στυλ | Παιχνίδι κινούμενων σχεδίων, ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ |
| Εφαρμογή | Επεξεργασία μετάλλων |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Επεξεργασία | Μηχανή τυποποίησης και κάμψης |
| Υλικό | μέταλλο |
| Τεχνολογία | Δυναμική κάλυψη |