| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
|---|---|
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| πάχος | 0.5mm-10mm |
| υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Τελείωσε. | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Πάχος | 0.5mm-10mm |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Τελείωσε. | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Σκόνη | μέσα ή έξω |
|---|---|
| Μηχανή επεξεργασίας | Μηχανή CNC, μηχανή κοπής λέιζερ |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.5~16mm |
| Υλικό | μέταλλο |
| Τύπος | μέρη βαθιών σχεδίων |
| Ελάχιστο πάχος τοίχων | 0.8mm |
|---|---|
| Στυλ | Παιχνίδι κινούμενων σχεδίων, ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ |
| Διάσταση | 290*140*60mm |
| Χρονοδιάγραμμα | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Ανεκτικότητα | 0.010.05mm ή προσαρμοσμένος |
| Στυλ | Παιχνίδι κινούμενων σχεδίων, ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ |
|---|---|
| Τύπος σχεδίασης | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Τύπος κατασκευής | τρισδιάστατη εκτύπωση |
| Τεχνολογία Τύπου | FDM, SLA, SLS |
| Εργαλεία CNC | Όχι κατεργασία CNC |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
|---|---|
| Τύπος | μέρη βαθιών σχεδίων |
| Μηχανή επεξεργασίας | Μηχανή CNC, μηχανή κοπής λέιζερ |
| Τιμή μονάδων | Παραπομπή: Per See The Drawing |
| Υλικό | μέταλλο |